Spēles ko šobrīd spēlēju

Nesen no @Bear dabuju speles ieks stream
UnEpic, Stories Untold un The Shrouded Isle…Vairak esmu pieversusies tagad The Shrouded Isle…meginu iziet …kaut ka nesanak …ciema iedzivotaji vislaik sacelas pret mani xD X’D


Strategiju veida spele kur jamegina izdzivot apmeram 5 gadus un jamegina visu uzturet vajadzigaja elementa neviena no prasibam nevar ieiet sarkanaja zona jo beigas tad ir …ak ja jautrakais ir katras sezonas beigas jaizvelas no kads no galvenajiem ko upuret Dievam(spele esi augstakais priesteris)…pagaidam augstakais ko esmu izdzivojusi ir 2 gadi un 3 sezonas ja atceros pareizi …
Mazs treileritis lai labak saprastu speli(Intresanta grafika ari bija viens no galvenajiem punktiem kas uzrunaja mani panemt so speli )

p.s man milakais achievments ko ieks steam var dabut ir Completionism jeb
You wiped out the entire village.(viens no maniem goaliem ko meginasu dabut xD )
Domaju velak kad atradisies laiks izveidot speles apskatu :)

2 Likes

Jau kopš… oktobra cenšos pabeigt Persona 5. Kad to beidzot izdarīšu, uztaisīšu apskatu, bet

Tie Palaces ir tik ļoti garlaicīgi. Man parasti patīk tā mindless grindošana, citās spēlēs es varu pat stundām ilgi staigāt pa dungeons un izberzt tos tīrus, bet P5 neatļauj to ‘ielec, paspēlē, izej’ spēlēšanas stilu (un tādēļ man tik ilgi ar to iet… ja nav laika vismaz stundu spēlēt, labāk pat never vaļā). Jau divus mēnešus esmu iesprūdusi pie 5ās Palace un mans progress ir labi, ja viens posms (saferoom- nākamais saferoom) mēnesī.

Un, esmu jau iepriekš teikusi, bet sasodīts. Tik izskatīga spēle. Katra centa vērta.

2 Likes

Pirms kādām trim nedēļām pievērsos tā nopietni mmorpg spēlēi Soulworker online, protams tikai pāris dienas atpakaļ sapratu, ka spēlēju privātajā serverī un officiāli off servera spēle tika anonsēta, ka iznāks pavasarī 2018 US.
Spēle diezgan aizrāva mani katru dienu sanāk pa 2-4h pavadīt laika viņā, bet pats interesantākais sākās, kad spēlē satiku latviešu spēlētājus veselus trīs, arī patīk skatīties animi un līdz ar to arī spēlēt Soulworkeru, bet tas nav pats interesantākais no spēles puses, no lvl1-lvl 55 var spēlēt coopsa jeb komandā iet dungeonus atšķiras tikai ar to, ka vieglāk ir + monstriem x2,x3,x4,5 HP paliek atkarībā cik komandā cilvēku ja divi tad x2 ja 5 tad x5 HP monstriem.
Un solo spēle tikai līdz 30 lvl tālāk obligāti party jo savādāk nav iespējams izieti tos dungeons… es tiku līdz 54 lvl uz doto brīdi tikai solo spēlē, kad es to pateicu LV spēlētājiem viņi teica melo vai Kirito skills tev ir, nū un pierādīt es jau to nevaru, bet te viens latvietis teica, ka ir 5 Reidi šeit vienu var iziet solo, bet pārējos tikai kā minimums divatā ir iespējams.
Es domāju, kad tikšu līdz reidiem ar Bandicam uzfilmēšu un ielikšu youtubā, lai redz ka tomēr ir iespējams izieti ne tikai 1-55 dungeonus solo(mans variants), bet arī reidus.
Bāc tikai 50 līmenī es atklāju, ka nospiežot F12 es izveidoju screen shotu un te viens ģildes loceklis lielijās ,ka nospēlēja pusgadu un beidzot izveidoja kombo 1105 hitu… man gan aizņēma tikai 50 h tas.

Ā un vēl, ko aizmirsu piebilst tie, kas nekad nav spēlējuši mmorpg, bet grib pamēģināti, tad šī spēle būs labs sākums.

1 Like

neviens nav uzrakstijis par Scarlet Blade kauns kauns…

Paspēju jau piemierst, savulaik aizrāvos ar šo spēli, žēl ka sērija nomira. Nu vienīgā alternatīva mūsdienās tam ir Siege, kuru esmu atsācis praktizēt no jauna.

https://playhearthstone.com/en-us/blog/21469306/quest-for-packs-to-win-up-to-3000-card-packs Blizzardi Grib ar labu un viltīgu veidu piesastīt vairāk jaunu lietotāju ar savu brīnumaino ziņu.

Viņiem ir jāpiesaista jaunus spēlētājus dodot kādu laiku paspēlēt OW for free

Untitled

2 Likes

Nu nevar būt tā ka ar loteriju piesaistīs jaunus spēlētājus. Un arī izskatās ka pašā loterijā ir diezgan nereāli vinnēt

Bet tomēr HS sāk mani pamazām piesaistīt :smiley:

Sāc tikai, pamazām tutorial.


Jā gribas labu telefona spēli ar ko nosist vismaz dažas stundas, Underhand ir tīri pievilcīga opcija. Spēlē kā kāda kulta vadītājs, kura mērķis katrā partijā ir izsaukt kādu senu, ļaunu dievu :smiley: pievilcīgs vizuālais dizains, interesants audio, nav par neko papildus jāmaksā, interesants gameplay. Vienīgais, kas žēl ir tas, ka tā ir diezgan īsa, ir tikai 7 dievības ko izsaukt.

4 Likes

Šī mēneša bezmaksas playstation plus spēlēs iekļauts psycho pass: mandatory happiness
persona 5 būs neeeedaudz jāpagaida

1 Like

Tā bija vizuāla novele?

pēc treilera izskatījās, ka jā.

Izskatās, ka esmu vienīgais, kas vēl spēlē draugiem.lv okeāniju :joy:

skat, ka varbūt ar esi vienīgais, kas vispār izmanto draugiemlv xd

2 Likes

Es to izmantoju tikai okeānijai :smiley:

Es jau sen neesu neko spēlējis savā pārlūkā. Tā kā ir citas spēles, kuras jāpabeidz.