Spēles ko šobrīd spēlēju

Kas tad tev par kompi, kas nevelk Wii U emulatoru? XD

Nē visi tie mario kard un tml iet bez problēmām, bet ar zeldu gan švaki

Kādi ir tava datora Spec, ja drīkst zināt? :smirk:

Gigabyte r9 270x 2gb oc
Amd fx 8350
8 gb ram

Ir diezgan ok. Vajadzētu vilkt labi. Varbūt LoZ nav optimizēta. Or something.

Nē tas ka optimizēts ta jā viņš vēl nav tik labi es te skatijos vienu youtube video čalis spēlē uz 60 fps šim kompim procesors pa 600$ un V karte 6gb un ja salīdzināt ar manu pc tam viss ir godīgi pašlaik, bet paši cemu moderatori saka, ka zeldai vēl ir jāveic optimizācijas uzlabojumi.

Nu procesoru protams jaunu itkā vajadzētu, bet noteikti ne jau 600$ vērtu. Pietiek ar kādu modernāku i5 vai i7 četrkodolu proci. Labāk vairāk iztērējies uz video karti, tā kā tā ir atbildīga par to cik labi spēle ies.

uz pavasari ir doma pāriet no 2gb v kartes uz 4 gb a procesors ieplānots uz vasaru.

Bet tā uz pc spēles jaunās velk very high/max uz 40-60 fps, man te nesen nobeidzas monitors lg 1920x1080 un rezervē ir tikai un vienīgi Prewiev 1400x900 un atšķirība ir 12 fps, kas kaut kā priecē :smiley:

Kādas ir tās prasīgākās spēles kuras esi spēlējis uz sava kompja?

Pēdējās un tās jaunākās tikai Dishonored 2 viņš pats ir slikti optimizēts, bet ja skatīties pēc fps tad very high 29-60 fps un Shadow of war tam viss arī uz very high 45-60 fps iet zinu, ka uz iepriekšējā 1920x1080 moņuka abām spēlēm fps bija -12 kaut kur vienozīmīgi atļauties spēlēti uz baudāma fps bija uz High līmeņa.

1 Like

Counter-Strike 1.6 - vairākus gadus nospēlēts, bet jau pasen apnika. Īpaši vairs nespēlēju, bet tāpat stāv uz pc, katram gadījumam ;d

Bija arī Counter-Strike: Global Offensive, bet pirms kāda gada izdzēsu, jo manā 74gb cietajā diskā nebija vietas cs:go jaunajiem upsdeitiem ;d ;c

Half-Life - gandrīz visiem zināma laba spēle. Tā kā man ir cs1.6 kuram tieši vajag HL failus, tad nu viena draudzene ieteica un es ielādēju pārējos dažus mb priekš HL spēlēšanas. Paspēlēju, tālu gan jau neesmu ticis, bet uzmetu pofig, stāv uz desktop HL ikona ;d


Kung Fury: Street Rage - Forša pikseļota 2d beat’em up spēle. Bet nav tik viegla. Sen tiku līdz bosam, bet nespēju iziet, pārāk grūti man :< un tomēr ar liekas, ka begodīga, jo nevar būt ka es nepaspēju daudzreiz uzspiest uz vajadzīgām pogām :@ un daudzreiz pārāk daudz pretinieku nāk no abām pusēm.
Bet nu šonakt izdomāju ieiet un paspēlēt tik tāpat un re, pārsitu savu high score ;d

p.s. īsfilma varēja būt labāk 1h gara nekā 30min, tad būtu kas vairāk parādīts un izstāstīts, jo īsfilma likās tā so so, pārāk lēkāja no vienas vietas uz otru.


Gunman Clive 2 - Es nespēju pateikt vai laba vai slikta, bet laikam nemaz nav tik viegla, pat ja izskatās viegla, jo es nevaru iziet vienu līmeni un tad uzmetu pofig ;d Varbūt kādā brīdī turpināšu. Vizuāli ir interesanti. Bet man īpaši tomēr netīk ne 1. ne šī 2. daļa. :/


Jotun: Valhalla Edition - Vizuāli, audio, mūzika ziņā ļoti patīkama, jo dialogi, monologi ir zviedriski, laikam. Stāsts nav diži baigais, bet ir foršs, jo viss par Skandināvu mitoloģiju. Gameplay arī ir labs. Patīkami manīt, ka katrā pasaulē ir sava veida līmeņi. Bet ir viena problēma, kartes kurās var redzēt kur atrodies … pie velna, pusē karšu nekā normāli saprast nevar :@ Bet nu esmu izgājis visus līmeņus, tik katrai tā teikt pasaulei palikuši boss fights, bet nevaru saņemties nobeigt spēli ;D


Intrude - pikseļots pirmās personas šaujam gabals. Ir ok. Diemžēl es iepauzēju, jo gribēju līmeņus iziet 100% visus nogalinot, visus secretus atrodot utt, bet vienā līmenī, ko tomēr palaidu garām un man nolaidās rokas :< Kaut kad jau atsākšu spēlēt.


Doki Doki Literature Club - viena draudzene ieteica. Teica ka baigi laba un notiek wow lietas, es jau domāju, ka kas pikants būs xd bet šeit forumā un internetā viss tika izspoilots ;d ;c … bet nu man tomēr visuālās novels nepatīk un neesmu tādas spēlējis. Es tiku līdz dzejoļiem un jāizvēlas kurai dot. Man nepatīk izvēles spēlēs. Nezinu vai atsākšu, man īpaši nesaista šādas spēles.


Viridi - audzēju dator puķes ;d, bet tik tās kuras pa velti var, jo netaisos maksāt naudu par virtuālām puķēm xd bezjēdzīga spēle.


RUNNING WITH RIFLES Demo - pilnā versija ir pārāk dārga, pat uz atlaidēm, un es nemāku šo spēli spēlēt ;d bišk ieeju pašaudīties demo versijā, jo daži tomēr spēlē arī demo versiju ;o https://www.youtube.com/watch?v=e1xpv-9AwPs


Bija pirms kāda laika paspēlēju ar Worms Ultimate Mayhem, jo nu Worms 4 Mayhem ir mana viena no mīļākajām spēlēm. Izgāju pāris misijas, pāris challengus, multiplayer paspēlēju, bet tad vairs negāju spēlēt, izdzēsu jo vajadzēja brīvu vietu citām spēlēm. Gan jau kādā brīdī ielādēšu atpakaļ ;d https://www.youtube.com/watch?v=hMRY8gU77Ho

Un vēl bija Crashday: Redline Editon. Tas vispār ir brīnums ka oficiālie spēles veidotāji, šo to spēlē pielaboja un tagad izlaida, jo nu tā spēle ir no 2006 ;d https://www.youtube.com/watch?v=izESLlRnTik racing, car combat.

3 Likes

Beidzot ir iznākusi Rusty lake paradise spēle. Es biju to nopircis uzreiz pirmajā dienā kā tā iznāca (vakar), gaidīju šo spēli kādus 3 - 5 mēnešus un beidzot varēju to uzspēlēt. Tātad: Tiek nogalināta GV māte un viņš devās uz savām vecajām mājām, uz salu ezera vidū, kuru sauc par paradīzi. Tur tas satiek savus ģimenes locekļus un sāk meklēt pavedienus, kas atrisinātu mātes nāves mistēriju. Pa to laiku uz salas uznāk 10 posti un nelaimes ar kurām GV ir jātiek galā mēģinot izpildīt dažādus āķīgus uzdevumus un kvestus galā iegūstot melno kubu un nelielu stāsta daļu par mātes nāvi.

Esmu liels Rusty lake fans un esmu priecīgs, ka tiek turpināta saglabāta mistiska gaisotne un neparasti uzdevumi, kas pieprasa cilvēku domāt “ārpups kastes”. Vienīgā vieta kur man nācās paskatīties hintu bija tad, kad es nesapratu, ka čalim vajag acīs ielikt sērkociņus, lai tas neaizmigtu :D . Spēli izgāju kkur 5 - 6 stundās, jo man tāda veida spēlēs jau ir “skils” un man diezgan ātri jau pielec, kas un kur ir jādara.

Pēdējā laikā sanāk uzpēlēt tikai 4-5 spēlēs tās ir Dishonored 2 tad sagribējās visus ančivus dabūt Aot wings of freedom, pēc tam aiziet dienas uzdevumu Hearthstonā, aiziet L4D mazliet partoļot ar anime skiniem un kā parasti pirms gulēt iešanas aot indie izspēlēt vienu partiju.

Man ir sajūta, ka dziļi sirdī tu vēlies uzspēlēt OW

1 Like

Hehe :joy::joy::joy:

Visi, kas domā sākti spēlēti Hearthstone vai jau sākuši spēlēti iesaku iejiet un nobalsot par kādu no čepioniem kuri piedalīsies kārtējo reizi HS championship 2018 https://playhearthstone.com/en-gb/blog/21362084 lai dabūtu haļavnās kāršu paciņas (atkarībā kā veiksies čempionam) es piemēram nobalsoju par Kolento.

This game can’t come soon enough.

and this.

Holy crap tik daudz spēļu iznāk šogad manā mīļākajā žanrā.

3 Likes

Metro exodus bija doma izlaist viņu februārī, bet viņi pārcēla datumu un es QQ.