Spēles ko šobrīd spēlēju

Esmu spēlējis ja salīdzināt ar wotu tad war thunder ir vieglāks un labāka fizika, bet tur ir kā Farlien teica tanki,lidmašīnas, un visi beterveidīgie lkm un realistiskāka nekā wots tikai Wots man kaut kā vairāk pie sirds iet.

Tad sanaak ka WT ir labaaks? :smiley:

Grūti pateikt 50% saka, ka Wot the best un otra 50% saka, ka WT is better, domāju ka tie kuri nekad nav wotu spēlējuši teiktu ka WT is visslabākais un tie kas WT nav spēlējuši teiks wots labākais kas var būt.

Gribētu ar vienu websaitu padalīties tēma, kur lejuplādēt spēles priekš single player bezmaksas to ta visi zina, bet piemēram, kad gribās kādu steam spēli notestēt online/multiplayer, bet viņa maksā naudu un līdz ar to notestēt online/multiplayer var tikai un vienīgi bezmaksas šeit http://coop-land.ru/rookovodstva/ tātad websaits ir tas pats, kas citi torrenti tikai piedāvā ar visu uzlauzto online/multiplejeru.
Kaut kur divi gadi atpakaļ es gribēju uzspēlēt spēli Dying Light EE koopsā ar brāli, bet stīmā viņa maksāja bargu naudu un šeit es atradu šo saitu novilku spēli instalācija ļoti vienkārša, izveidoju otru steam acc pievienoju spēli, kad ieinstelējās kā nesaistītu spēli ar steam un skatos es un brālis esam spēlē, brālim un man rādijās ka mēs atrodamies kaut kādā random platformer/flash spēlē :smiley: bet īstenībā dying lightā.

Es jau sen pārstāju torrentot spēles. Tā kā es beidzot pievienojos Steam un citiem līdzīgiem servisiem es vairs neredzu jēgu lejuplādēt spēles no apšaubāma rakstura avotiem. Man ir cita problēma. Esmu tagad sapricis tik daudz spēļu, ka nav laika vairs īsti izspēlēt visas. Man Steamā ir kkur pie 150 spēlēm.

1 Like

Tajā coop-land man viņš ieinteresēja tikai tāpēc ,ka spēlē kas tika uzlauzta tiek arī uzlauta online spēlēšanā caur steam senāk atceros bija tā ka bija vajadzīgi visi šitie tunngle, hamachi un tml un lai spēlētu online tu spēlē ar tādiem pašiem kā tu, bet šeit tu spēlē caur stīmu ar tiem kuri piemēram spēli ir nopirkuši un spēlē officiālajos serveros, piemēram Aot wings of freedom es gribēju notestēt tieši to online variantu un tāpēc novilku sākumā šeit coop-land un man viņš iepatikās pēc mēneša nopirku g2a.com viņu tikai un vienīgi dēļ anchivementiem.

1 Like

WT pavisam noteikti lidmašīnas ir vislabākās, bet par tankiem gan tur vēl daudz diskusiju, bet nu es ar labāk pie WoT palieku

1 Like

Torrentoju tikai un vienīgi tās spēles, kuras var iziet pa 5-10 h(protams ja viņas stīmā nemaksā kapeikas), bet tās kurām vajag 15-un vairāk h labāk nopērku.

Ja es mēģinātu iegūt spēles no… ahem… alternatīviem avotiem… es, parasti, ņemu tās spēles, kuras nav nekur citur pieejamas. Vai nu no mirušām platformām, vai spēles, kuras vairs netiek publicētas. Bet tā es savas PC un konsoļu spēles pērku fiziskā formā. :wink:

Outlast 2 es dabūju no torrentiem, Outlast arī :smiley:

Pērku tik uz steam sales spēles. Ārpus sava steam library spēlēju tik spēles kuras ir pa brīvu.

1 Like

Beidzot pēc 185 stundām gameplay es grasos nobeigt šo spēli.

1 Like

Legends of Zelda?

Precīzāk Legend of Zelda: Breath of the Wild.

1 Like

Man ir doma to uzspēlēt, bet neko daudz par to spēli nezinu…

Tev vajag Switch tam vai arī Wii U. Vai arī bugainu Wii U emulatoru. Es savukārt spēlēju to uz Switch.

Skumji… Man nav Switcha xD

Zinot to, ka man arī gribētos šad tad viņu uzspēlēt un citas spēles īpašās uz ps4, switch, bet uz pc jeb Steam ir tik daudz spēļu, ka spēlējot viņas es aizmirstu par visām tām zeldām un tml, bet katru nedēļu uzmetu aci šeit https://www.youtube.com/user/Naruto99599v2/videos un tad redzu, kuram emulatoram ir tai šitai spēlēi uzlabojums un tie Pc specs arī paliek nedaudz mazāki līd ar to vēl kāds pusgads un domāju ka zeldu es varēšu uz emulatora spēlēti.

1 Like

Lielā mērā man emulatori nav vajadzīgi tā kā man jau pieder galvenās platformas. Tik vienīgi, vajag spēles. Emulatori noderēs, ja nespēšu vairs atrast fizisko kopiju kādai spēlei.

Karoči šodien biju pamēģinājis to Cemu jeb wii u emulatoru un piereizes novilku Zeldu, visu uzstādiju un priekš mana pc vrbt kaut, kam tas ir spēlējami, bet man 22 fps bija par maz.
Un tieši sanāk apgreidot kompi, lai spēlētu uz 50-60 fps ir jānopērk x2 labāka V karte 2x labāks procesors un 2x vairāk rama :smiley: