Spēles ko šobrīd spēlēju

unnamed

2 Likes

Es ievēroju, ka šī spēle paliek aizvien populārāka. Kādi ir viedokļi par to? Kas tā ir? No vienas puses tā ir RPG, bet kkā tomēr neietilpst standarta MMORPG mehānikas. Vismaz no tā cik tālu esmu pētījis.

1 Like

Ko šādu ,spēlēju pirmo reizi un emocijas ir unikālas. Ļoti patīk…

gacha game ar Zelda Breath of the wild vibe, viss ko var pateikt par spēli. Kopumā spēle ir okish, combat system nothing special tho. Grinding pagaidām nav pārspīlēts kkā jau iet tie līmeņi. Gacha faktors nosit mazliet vibe, var būt f2p agrīnās, bet late game only p2w sanāks.

Vakar ar čomu iemēģinājām. Pirmkārt, ļoti labs vizuālais izpildījums, kā arī bonuss ka bakstīšanās pa kartes stūriem tiek atbalstīta: slēptie resursi, izaicinājumi vai kas līdzīgs puzlēm. Sagaidi lielu daudzumu dialoga, no kura daļa ir ierunāta, bet ar maznozīmīgiem NPC nav.
Mazliet kaitina mobilo spēļu gaumē izveidotā ekipējuma sistēma, un arī leveling up ir nekāds (visērtāk sagrūst salasītos exp priekšmetus)

To sauc par mārketingu. Ja nemētātos ar sponsorēšanu pa labi, pa kreisi, šaubos, ka būtu sasniedzis tādu popularitāti. Tas pats, kas ar Raid: Greed Legends.

Bet, kā jau ar lielāko daļu online bezmaksas spēlēm - turos pa gabalu.

Nekas īpašs. Generic grafika, kas ir līdzvērtīga katrai otrajai bezmaksas spēlei, tikai atšķiras krāsu izpildījums nedaudz.

spele nak no honkai impact deviem taka jagatavojas tam kad grindoshana saks pist dirsa :’)

Pagaidām nav tik traki, pieļauju ka pirmais etaps varoņu līmeņu kačāšanai ir viegls, bet pēc 2. etapa ( ascension) prasītais pieredzes apjoms krasi pieauga, bet tā pat situācija nemainījās, caur menial tasks pieredzi nesavākt.

Yap, tiku cauri pirmajam cēlienam. Ir implementēta Subscribtion metode ar iksezonas pasi.

Fuck yeah! Baldur’s Gate 3 is a go!

yo, is that my dick being diamonds when hearing about baldurs? :flushed:

Hell yeah! Šovakar iznāca Early Access.

yeah, pa dienu chomaks atsutija yt vid, tag apspriezam speli, jau char selecta reali divinity 2 vibe dod.

Viena no labākajām spēlēm, kuru jebkad esmu spēlējis. Rīt uzmetīšos virsū BG, redzēs kā būs. Nekad neesmu spēlējis.

gl and hf, and tell me about it later on alrite

Tipiskais musdienigais AC, not bad nor it is good, not used to double weapon combat, bet nu combat seems fine so far, repetitive raids, bet nu tas ir ka vienmer. Izcelas fakts, ka te nav ship fights(Kas mana kasite ir milzigs +, un te ir savas teritorijas izveide, par ko es isti nevaru izteikt viedokli vel, baigi force to raid tgd sakumos,kas atri apnik, lai supplies prieks building dabut).
More advanced skill/ability tree (nedaru side shit, so pagaidam, ability praktiski nav, cant say is there anything good)
Mans plans ir darit tikai to, kas ir saistits ar main missions saja spele, jo del visiem side sudiem utt AC Odyssey atri apnika un gruti gaja(zuda velme spelet, pec laika, del repetitive actions all the fucking time)
ACValhalla

Tak ierastais grind-a-thon no Ubishit. Ja nepērc huiņas, kas paātrina procesu, tad grindo kaut zils palikdams.

World of Warcraft

Heh, same.