Spēles ko šobrīd spēlēju

P5 ir tikai uz pleiša?

Es droši vien izklausīšos klišejisks, bet man visvairāk patīk Yukiko Amagi.

2 Likes

Yup. Uz PS3 un PS4 tikai.

1 Like

Man ta sanāk tikai 3 spēles uzspēlēt katru dienu, witcher 3 kuru es izgāju 2 gadi atpakaļ un nesen sāku new game+, tad uz vakariem hearthstone pāris partijas un pirms gulēt iešanas Aottg, nākam gad februārī iznāk uz pc Sao Fatal Bullet lkm to preorderošu.

2 Likes

Tici man boi, the game is worth it my man.

1 Like

Es padomāšu :wink:

Tagad gaidu, kamēr man nolādesies Outlast 2 :smiley: I’m so excited :D

4 Likes

Brālis vakar nopirka dishonored 2 un tgd caur steam family sharing jāiemēģina.

1 Like

Swat 4(2005)
Perfekta izvēle priekš tevis un tava draugu pulciņa, kad sestdienas vakarā jūs moka garlaicības garša.

Pirms Counter Strike policistus pataisīja par asinskāriem slepkavām ar krāsainiem kabatas nažiem, Swat 4
pieturējās pie skarbās realitātes, kurā policisti ir nokrāvušies ar ekipējumu, kurš tos padara lēnus un neveiklus.
Lai arī spēle ir baudāma vienspēlētāja režīmā, es no visas sirds iesaku paņemt kādu kolēģi un kopīgiem spēkiem pamēģināt apturēt likuma pārkāpēju ļaunos plānus.
Spēle piedāvā apbruņot savu uzticīgo personāžu ar visu, sākot ar pistolēm un automātiem, beidzot ar piparu gāzes baloniņiem un peintbola ieročiem.
Spēle tevi atalgo, ja misijas izpildi ar pēc iespējas mazāku kritušo skaitu, tādēļ ātri vien iemācīsies atbruņot ļaundarus un izglābt nelaimīgos ķīlniekus.
Piedāvāju pusminūtes īsu profesionālu ieskatu spēlē:

3 Likes

Profesionāls veids, kā mest flashbang xD

Visu dienu šodien spēlēju Mass Effect Andromeda.

1 Like

Kas tā par spēli?

1 Like

Woah, izskatās episki, bet laikam par episku manam episkajam datoram :smiley:

Šai esot viss labākais gameplay, bet šī esot viss bugainākā, most cheesiest, un sačakarētākā Mass Effect spēle no visām ;d Sejas animācijas esot bijušas drausmīgas un arī šur tur citas animācijas. Dialogi un to izvēles neesot tās labākās. Bet šis tas esot salabots ar patchiem. Bet iesaku uzmest aci video kā pirms tam bija ;d
Neesot slikta spēle, bet baigi dissapointing.

Bet nu ja jau tev šī 2017. neies, ir jau vēl citas pirms tam, tā teikt tā triloģija.
Mass Effect (2007) , Mass Effect 2 (2010) , Mass Effect 3 (2012).
Varbūt tev kāda no tām ies ;d

p.s. pats neesmu nevienu spēlējis, ja kas.

1 Like

Mass Effect oriģinālā triloģija ir manuprāt viena no labākām, ja ne pati labākā spēļu triloģija. Bet runājot par Andromedu, es neesu necik vīlies. Spēle izskatās labi, spēlējas patīkami un kontents ir milzīgs. Man jau ir kkādi pāri par 50h nospēlētas un joprojām neesu līdz pusei nonācis. Protams, daži bagi un gļuki parādās šur tur. Bet tie nesabojā šo spēli, vismaz man, ka nevar paspēlēt.

1 Like

Ir labs, esmu netālu beigām

Nass effect tās trīs spēles bija ok, man patika tās šaudīšanās utt, bet nu tās trešās spēles beigas wnk cmon

Kāds no klātesošajiem ir spēlējis war thunder??

Zinu, ka tā ir kkas līdzīgs tankiem un kuģiem, bet tik ar lidmāšinām, bet spēlējis es neesu.