Speed Grapher

#Speed Grapher
Žanri: Action, Mystery, Super Power

10 gadus pēc kara, robeža starp bagātajiem un nabadzīgajiem kļūst vēl lielāka. Bagātie meklē veidus kā apmierināt savas iegribas un baudīt dzīvi, Tokija kļuva par iespēju pilsētu. Kara fotogrāfs Saiga iefiltrējās slepenā klubā, lai ievāktu informāciju par tā eksistenci, bet viņš tika pieķerts un pavisam nejauši ticis pie spējām, kas ļauj uzspridzināt gandrīz jebko, kas tiek uzņemts caur fotoaparātu. Aiz šī kluba slēpjās, kas vairāk, lai to uzzinātu, taisnības vārdā Saiga riskē ar savu dzīvību.

http://www.anime-planet.com/anime/speed-grapher

3 Likes

Godīgi sakot es negaidīju tik labu seriālu. Kaut kad biju iesācis pirmo epizodi, bet tikai tagad saņēmos un noskatījos no sākuma. Seriāls ir gana tumšs un tas man patika. Ir ļoti labi parādīta pasaule, kurā nauda nosaka visu. Ir nauda, ir iespējas. Labi arī izdomātas beigas (kaut kas līdzīgs C:).
Pa ilgiem laikiem beidzot atradu interesantu anime, varētu ielikt 8, vai pat 9. :slight_smile:

Starp citu divniek, es nevaru saprast, ko tu tik labu tajā Speed Grapher atradi :smiley: Es laikam 9ep esmu noskatījies un šķiet diezgan garlaicīgi

interesantas spējas, tumša piegarša, korupcija un forši tēli.

Tikko apjēdzu, es šo seriālu esmu redzējis. Tikai pus sezonu izvilku. Neuztraucies, @DiviViens, es vēl biju zaļš anime fans un pilnīgi noteikti nezināju kas ir labs anime. :smiley: Vai arī seriāls bija draņķis. Viens no divi. :grinning:

Tik draņķīgs viņš noteikti nav. :confused:

Man patika galvenā varoņa svilpošana, tas meldiņš bija labi galvā iesēdies.

1 Like