Sousei no Onmyouji


Tātad, mans pirmais apskats.
Anime ir ar labu mākslas stilu un ir labi ierunāta. Stāsts ir manuprāt interesants un ar katru noskatīto sēriju gribās ātrāk nākamo. Veiksmīgi izveidota lai ievilktu skatītāju.
Bet…
Man arvien vairāk redzot epizodes sāk atgādināt mazliet kaut ko no Bleach.
Respektīvi to stāsta daļu, kur ir puisis kas ir apveltīts ar spējām, kurš satiek meiteni un pēkšni sāk izmantot ūber spējas. Un ir sliktais kas eksperimentē ar kegare iegūšanu un veido viņus humānākus un spēcīgākus (norāde uz Aizen) .
Bet es īsti nezinu.
Ir arī ļoti daudz smieklīgu momentu un tas arī man patīk, jo tas piedod tādu dzīvīgumu visam sižetam.
Es ieteiktu šo skatīties tiem kuriem patīk komēdijas un supernatural.
Kopumā esmu tiešām apmierināts ar animi un nevaru sagaidīt kā viss atrisināsies.
Es dodu 9/10

2 Likes

Man tā pat un pats labākais nav norādīts kad beigsies varbūt būs pat ilgtermiņa anime :smile_cat:

Mangai ar na vairāk ka 30 chapteri. Tāpēc es nevaru sagaidīt:3

3 Likes

Saskanjaa ar Wiki: 50 epizodes. Pieljauju, ka buus liidziigi kaa ar World Trigger.

1 Like

Es pēc MAL skatijos, bet tik un tā ilgi būs ko skatīties :smile_cat:

1 Like

Ir potenciaals katraa zinjaa.

1 Like

Hype Hype Hype Hype Hype Hype

1 Like

Visi par šo seriālu atsaucas tik pozitīvi… Es knapi 3 epizodes izmocīju. Nevienu plusu nesaskatīju.

1 Like

Pirmas epizodes ir diezgan garlaicigas talak paliek interesanti

Tagad peec timeskip ir interesanti. Tikai tagad jau saak atgaadinaat Bleach meets Beelzebub. :smiley:

Patiesībā šāds sajaukums uzklausās visai labi. :smiley: No Beelzebub humora neatteiktos.

Mazaak pats humors, bet gan pashi teeli.

welp… esmu pie pedējās ep, un konstatēju, ka viņam 50 ep… gg

Jauns intro. Nav ne vainas. Patīk, vismaz manuprāt labāks par iepriekšējo.

Oh, god! White folk can’t dance!

kaa var pie metaala shitaa kusteeties?! xD

1 Like

Kaa es ciest nevaru to shounen seergu, kad kaut kaadaa veidaa tiek izjaukta MC atziishanaas. Samazina jelkaadu ticamiibu varonjiem un staastam…

Meh, at least the main anti-protagonist is dead now . To begin with all the interruptions were caused by him.

I feel empty now…

1 Like