Sola (Spring 2007)

Nosaukums: Sola
Sērijas: 13+2 Special
Gads: 2007
Žanrs: Drāma, Romantika, Slice of Life, Supernatural

Yorito ir apsēsts ar debesīm un viņam patīk iemūžināt debesis fotogrāfijās. Viss sākas ar to, ka gaidot saullēktu, lai to nofotografētu, viņš sastop mistisku meiteni dauzām dzērienu automātu. Kā izrādās meitene ir gandrīz nemirstīga un gandrīz vai nolemta mūžam staigāt virs zemes, viņa tiek medīta un Yorito ielūdz viņu slēpties pie sevis.

Stāsts turpinās un saistās ap Yorito, viņa māsu Aonu, bērnības draugiem Mana un Koyori Ishizuki, kā arī mistisko meiteni Matsuri …

1 Like

Anime uzreiz iepatikās, kad tas čalis satika to mistisko meiteni, tāda mistiska/supernatural ar romantikas piedevu. Anime otrā pusē atklājās un noskaidrojās daudz kas vairāk un arī negaidītas lietas, interesants Anime, man patika.
Vienīgi varēja būt nedaudz garāks, uz kādām 24 sērijām, viss tik ātri sākas un beidzās, vienkārši patika un labprātāk skatītos ilgāk.

Nedaudz informācijai. Pirmā special episode norisinās starp ceturto un piekto sēriju, un otrā ir pirms pirmās epizodes, ja skatīties hronoloģiski kopā ar tām divām special epizodēm.