Slepenais Salavecis 2017 - pietiekšanās

Hei, hei!

Ziemassvētki nav vairs aiz kalniem, pienācis laiks sarūpēt kādu dāvanu komūnas biedriem! Piedāvāju jums visiem iespēju kļūt par slepenajiem salavečiem un nosūtīt paša sagatavotu dāvanu kādam laimīgajam, kā arī, pats pa sevi, saņemt šādu dāvanu.

Slepenā Salaveča būtība

Tu nosūti dāvanu kādam nejauši izvēlētam cilvēkam un saņem dāvanu no kāda nejauši izvēlēta cilvēka.

Kā tiek sūtīta dāvana?

Dāvanas tiek nosūtītas caru Latvijas Pasts.

No kā sastāv dāvana?

Katrai dāvanai jāsastāv no apsveikuma kartiņas un potenciāli vēl kaut kā. Šī dāvana galvenokārt ir simboliska, ieteiktu divreiz aizdomāties, ja tu uz to tērē vairāk par 10 EUR. (iekļaujot sūtīšanu)

Dāvana var sastāvēt tikai no kartiņas, ja kartiņa ir gana iespaidīga un jūs uzskatāt, ka tajā ieguldītais laiks un nauda stipri pārsver jebkuru konfekšu kasti.
Sekojoši mazāk mākslinieciski apdāvinātie no mums, var vairāk ieguldīties cietajā dāvanā ne mākslā, bet kaut kādai kartiņai tā pat jābūt.

Kur pieteikties?

Lai pieteiktos atsūtat man, @Menestrels ziņu. Es jums atbildēšu ar tālākajām norādēm.
Pieteikumi tiek pieņemti līdz 10. decembrim ieskaitot.


Noteikumi:

  • dalībnieki piekrīt tam, ka noteikumi var mainītie laika gaidā un tiem sekot
  • dalībnieki piekrīt atklāt savu adresi foruma administrācijai un vienam citam lietotājam
  • dalībnieki apņemas sniegt pareizas adreses
  • dalībnieki apņemas neatklāt saņemto adresi un saņēmēja uzvārdu
  • dalībnieki apņemas nosūtīt paciņu noteiktajos laika rāmjos
  • sagatavotā dāvana ir pieklājīga un nesatur nekādas formas 18+ saturu
  • dalībnieki ieplāno dāvanu ne vairāk kā ap 10 EUR (iekļaujot sūtīšanu)
  • dāvanas kopējā cena nekādā gadījumā nepārsniedz 20 EUR
7 Likes

Just… why? oO

Elementāri, lai nerastos pārpratumi un dalībniekiem būtu vadlīnija pēc kuras vadīties. Pāri 20€ dāvanas strauji zaudē savu simbolismu. Galvenais uzsvars tomēr tiek likts uz māksliniecisko pusi.

Varu mazliet izmainīt tekstu, lai tas skanētu loģiskāk.

2 Likes

konkrēti nesapratu šo vārda salikumu

Šausi nost? xD

Pat nepārbaudīšu - pasākums balstās uz goda sistēmu. Ja tu kādam vēlies uzdāvināt PlayStation, man nav ne veida kā par to uzzināt, ne tevi apturēt.

nop, mans plaisis ir no pirmās revizijas un atbalsta HDD. To tu nedabūsi :smiley:

Palikusi pēdējā nedēļas nogale, lai pieteiktos.