Skudru gang update


Aizver ciet nest ar kautko necaurspīdīgu vai uz visiem laikiem aizlīme ar 50-70% toneri.

Also, ja taisīt vaļā lēni, viņi nenervozēs.

1 Like

Welp šīs ir skudras, kuras, ja nebūs baltvielu, viņu mātīte piedzemdēs milzīgu olu, kā konservantu, kuras dzīves nosacījums ir būt apēstai pēc neilga laika.

Okay. Būs tiem vien jābaro gaļa :smiley:

Esi savējiem barojis kādus kukaiņus izņemot tās mazās mušiņas? Piemēram, miltu tārpus? :thinking:

Jāsāk audzēt tev prusaki kurus barot skudrām

domāju tos audzēt.

@m1raz @Menestrels vai jūsu skudras arī uz nakts pusi paliek aktīvākas? :thinking: Man viņas ne pārāk grib līst ārā outworldā. Tikai tad kad paliek vēlāks viņas paliek daudz aktīvākas

Neesmu pievērsis uzmanību. Brīžiem nav nevienas, brīžiem 4 vai 5 sēž trubā, kas savieno mēģeni ar ēdiena trauciņu.

naktī man viņi guļ. Iespējams, ka tavējie vēl adoptējas un tikai sāk līst no inkubatora uz formikāriju.

Varbūt nakts skudras?

Krievijas mirmikīperu forumā atradu šādu tēmu Активность муравьёв (в домашних условиях) в разное время суток. | Клуб Любителей Муравьев. Interesanti, bet manējās pieskaita pie 24/7 skudrām. Tavas neatradu, bet ir citi messori, kuri aktīvi naktī. Par cik mūsējie messori kka tomēr atšķirās, iespējams, ka tavējie barbari ir arī nakts aktīvie. Papēti, varbūt varēsi papildināt temu. :slight_smile:

Starpcitu, @Menestrels tu bija nēģeri pircis, pareizi sapratu?

Jā, es paņēmu tās ikdienišķās melnās skudras - Lasius niger.

Ar laiku sāku pamanīt, ka manam Masīvam nemaz arī nepatīk visu veidu sēklas. Pamatā tās pie sevis uz noliktavu aizvelk tikai lielās, nolobītos graudus. Šos garenos graudus (zāles sēklas? :thinking: ) viņi gan sākumā savāc pie sevis bet vēlāk izmet.

Es biju paņēmis vienu šādu sēklu no iepakojuma un vienu no viņu atkritnes. Abos iekšā bija grauds. Tas man rada aizdomas, ka manējie nespēj līdz tam graudam vēl tikt :thinking:

1 Like

Parādi kā tad izskatās tev :smiley:

Vēlāk nofotografēšu. Man tās stāv slikti apgaismotā skapī, priekš attēliem tās būs speciāli jāpārceļ uz palodzi.

Pēc pāris dienām, staigājot pa jebkuru parku, burtiski redzēsi, ka izmeti naudu vējā. XD

Es pat vēl tuvu neesmu tāds fans, lai medītu skudras vietējā puķu dobē.

1 Like

Skudru mītne un pārtika arī nāca komplektā. Skudras ir mazākais par ko tur maksāja. Pie tam… <5eur ir pietiekami maz, lai neietu pļavā medīt skudras :smiley:

parasti viņas pa taisno uz ceļa ķer.