Skola 2018 izstāde

Tu pat vēl neesi dzirdējusi kā es atsaucos par akadēmisko izglītību. :grin: Kad tu pēdējo reizi esi redzējusi mani dzeram ko stiprāku par kafiju?

Man uzreiz prātā bilde ataust, kur tu Jaungadā šņabi malkiem no pudeles ierāvi :smile: tā ka nevajag man te makaronus uz ausīm karināt, ja?

1 Like
  1. gadā tas bija vienīgais saprātīgais veids kā patērēt šnabi.
1 Like

Yeyey atkal bukletu krājums būs

1 Like

Kur esat? :smiley:

Mājās. :grin:

1 Like

Thanj god es visam izgāju cauri no rīta, ejot prom cilvēki sāka daudz daudz rasties

Šodien tur pastaigāju, sastapu diezgan daudz forumiešu un paziņu. Bija diezgan interesanti :smiley:

Kopumā tas viss pasākums ir domāts priekš tiem, kas domā, kur tad doties pēc 12. klases, bet bija arī daži piedāvājumi par vidējo izglītību, bet tie visi bija tehnikumi un koledžas ar specifiskiem mācību novirzieniem, tāpēc priekš tiem, kas nedomā pēc 9.klases iet uz prof izglītību, šis pasākums īsti nekam neder.

Ak, jā @nyanmarou visticamāk, ka es došos uz RVT :smiley:

Kāds harizmātisks puisis no LLU mani jau gandrīz pierunāja stāties mežiniekos :joy::joy:

1 Like

Viņiem fancy stends šogad bija, laikam tāpēc šomēnes visiem par 10 eur mazākas stipendijas bija :laughing:

1 Like

Bija diezgan foršs stends, bet kad pasaucu tur vienu čali man pastāstīt par datorikas nodaļu, tas knapi man varēja kko izstāstīt… :confused:

Tomēr tur bija viena meitene, kas tomēr man izstāstīja visu par RVT. Izskatās, ka iešu uz RVT atvērto durvju dienu :smiley:

Uz to gan vērts aiziet, tur parasti nodaļu pārstāvji ir sakarīgāki un tie vairāk pastāsta

Tik izskatās, ka man tā atvērto durvju diena iekrīt brīvlaikā

Kā iegāju iekšā tā uzreiz sastapu @Menestrels ar @vriska :smiley:

Kā īstens stalkers, uzteiz mani noķēri. :grin: Nebūtu paķēris līdzi vecākus, būtu uzrīkojuši afterparty.

Es neķēru, tie paši pieķērās :joy: :/

Afterparty no 3 cilvēkiem? xD

Afterparty ir kā sniega pika, ko līdz ir daži cilvēki atradīsies vēl.

Pirmā darāmā lieta man ienākot šajā pasākumā bija atrast forumiešus :smiley: Pat @Kitsune-chan atradu :D