Šī sasveicināšanās tēma var izraisīt acu vēzi

Es atvainojos par tēmas nosaukumu, es vienkārši nevarēju izdomāt neko kreātivu. :joy:

Tātad sveiki anime fani. Sākšu ar to, kā es šeit nonācu? Vienkārši sakot es ieinteresējos vai vispār ir latvijā kaut kas tāds, jo es biju vairākos angļu anime forumus un man nepatika tas ka esmu vienīgais latvietis, varbūt tur bija kāds latvietis/e, bet es to nevaru vai nevarēju diemžēl parbaudit. ( :man_shrugging: ) Ceru šeit iepazīšos ar jauniem cilvēkiem un uzzināšu daudz ko jaunu.
-
**Par īsto dzīvi, mani sauc Aleks, man ir 15 gadi, drīz paliek 16. Ummm, profila bildē varat ieraudzīt mani, ja man lil peep haircut, pls nenogalīnat mani. Tātad pastāstīšu šeit par savu mūzikas gaumi, mhm patīk lil peep, gan ka artists, gan ka cilvēks, diemžēl viņs nomira 2 gadus atpakaļ, pārdozējot bet nu neiedziļināsīmies šeit. (rip gus) Brīvajā laikā, es zimēju, eju arā ar draugiem vai vienkārši kaut ko spēlēju datorā, bet pedējā laikā sanāk skatīties kaut kādus klipus, jo apnīk spēlēt speles dažreiz. **
**Manuprāt esmu diezgan emocionāls un dīvains, bet daudzi saka, ka es esmu diezgan noslēgts un vienmēr priecīgs kad esmu arā, bet nu es neteikšu, ka ta nav, jo es spēju pieņēmt ko saka, tieši tā pat ka kritiku. ( :joy: ) **
-
Par anime sakot, es neesmu tur baigais fans “weeabo” or whatever, esmu īstenībā ļoti daudz anime pārskatījies, vairāk pa 100. Es var teikt anime skatos kādus 8 vai 10 gadus. Man nav viens mīļākais anime, man tādu ir daudz, bet ja skatoties pēc žanriem, es varu mierīgi atbildēt, jā nu kādam interesē. Es domāju, ka šeit es atstāšu savus 10 mīļākos anime: Future diary, hyouka, death note, shiki, darling in the franxx, Re:zero, akame ga kill, tokyo ghoul, hunter x hunter, bleach.
Izņēmot anime, es dažreiz lasu mangas, pašam kadreiz bija tokyo ghoul mangas komiksi, bet tos atdevu brālenām. Bet protams, es tas mangas lasu datorā. ( :joy: ) Un protams lasīju tas mangas, kuras, kā anime redzejis, tikai vienreiz lasīju ko nebiju redzējis, ka anime, bet tad mani piespieda kāds labs cilvēks lasīt. ( :joy: )
-
Godīgi sakot, es pavadu lielu laiku datorā, izņēmot anime, es protams spēlēju datorā spēles, kadreiz spēlēju fortnite, bet pedējā laikā to nespēlēju, jo pirmkārt nepatīk tā sezona un otrkārt man nav ar ko spēlēt, jo nevienam no maniem draugiem nepatīk tā sezona arī. ( :joy: ) Vienīgās spēles, ko pagaidām spēlēju ir overwatch un cs:go. Jā nu kādam interesē man cs:go ranks ir supreme. Man mīļākais spēles žanrs vienmēr bija un paliks shooting vai action, jo man mīļākās spēles pal

2 Likes

Zupa

1 Like

Tipisks newfaga top10? :smiley:

Vienradži eksistē…

3 Likes

top9, jo shiki pie newfag kategorijas diezvai var pieskaitīt.

Sveiks. Veiksmi forumā.

1 Like

džek es to spēli nespēlēju jo man besi arā jau viss.

Un es to top 10 domāju tā, ko pedējo skatījos i mean kas man visvairāk patīk
Protams esmu skatijies dragon ball super/z un naruto kadus gadus atpakaļ lol

Sveiki, sveiki.
Manuprāt tie kas ir old, ir zem 2012.

Heiyoo!

1 Like

Nu ar visai hyped savam laikam darbiņš bija. Atceros, ka Azazal no AniDub bija skype lamājies, ka Vel paņēma Strike Witches 2 nevis Shiki, cuz kam pie pakaļas iesmērējās tās lidojošas loli? :smiley:

1 Like

līdz ko tu par šo spēli zini vairāk par nosaukumu,

image

P.S. AF ir visai aktīva @overwatch_grupa komūna. Tik aktīva, ka gatava trennēties klubā ,lai atskalīt sīkos neeksistējošā turnīrā.

4 Likes

lil peep
image

2 Likes

Itkā std reperis. Vienkārši cilvēkam slikta mūzikas gaume. Par to gan mūsdienās nevar nosodīt. :smiley:

1 Like

Sveicināts :slight_smile:

1 Like

hewwooo

1 Like

katrs newfaq censas iemest kadu old anime lai neizkatitos pec newfag :stuck_out_tongue:

we are tooo old ;(

bija labi laiki…

1 Like

Sala maleikum

2 Likes

Nesmīdini vecātēva tupeles - jā mēs eksistējams, tomēr mūs tajā pat laikā nav…

2 Likes

Masīvs sveiciens vietā kur pat slikta gaume tiek uzskatīta par labu!

PFFFF - baigais standarts. Ko gan teiktu par 80-90-to gadu šedevriem - relikti XD taču kā pamanam katrai paaudzei ir savi etaloni.

Lil Peep tev principā tikai kā izpildītājs vai mumble rap kā pats žanrs patīk?

1 Like

Tā konference ir pārceļojusi uz Discord ar maziņo procentu un dzīvo visai aktīvi, ja tev interesē. XD

1 Like

Welcome boi

normals 4ubaks tu man patic. ejam iechufaaniit fentanilu?

2 Likes