Ship Fiction [16+]

Oh well, @anon81076694 ar saviem fragmentiem stāstu čata sadaļā iedvesmoja mani bez skila uzmest pirmo fragmentu (haha):

Viņš viņai gāja pa priekšu, tā pavadot līdz pieturai. Viņa nevarēja noņemt acis no šī puiša, ko pirms nedēļas iepazina sociālajā portālā. Naktis un dienas pavadījuši sarakstoties par jebko un par ko vairāk… Tagad viņa atapās viņam blakus muļķīgi smaidot un stāstot, ko rīt ēdīs brokastīs. Ievērojusi tuvojamies savu transportu, viņa ieskaitījās puiša šokolādes brūnajās acīs un viegli nosarka… Šķita, ka puisis to ievēroja, jo citu motīvu vadīts viņš nebūtu varējis pietuvoties meitenei, lai satverot viņas rokas savās siltajās plaukstās, pieliecies pie viņas jau sarkanās sejas, noskūpstītu…

un šeit ir 6 teikumi - man vng :smiley:

P.S. esmu nopelnījusi cepumu - @Kitsune-chan! C.C

4 Likes

Eeeh?
Kpc no manis cepumu? :confused:

Sākums daudzsološs XD :slight_smile:

2 Likes

Es katru mirkli gaidīju plot twist :grin: vai arī tas būs vēlāk? :grinning:

plot twist? :open_mouth:
Oh… es apšaubu, ka mana fantāzija spēj iet tālāk… bet pld par iedrošinājumiem :D

un @Kitsune-chan

Ttd mans uzmetums nav gana kreatīvs :disappointed:

1 Like

Nekas, gan jau nākamreiz tev izdosies :smiley:

būs mērķis uz ko tiekties “Kitsune-chan cepumu izcilības balva” :smiley:
Piešķirama tiem, fan fic, kuri mani aizraus :smiley:

2 Likes

Da beidz, gan jau ir, vnk pamēģini ;)

2 Likes

Tu arī vari kaut ko uzrakstīt.

Šodienas čata sarunas un pārāk daudz brīva laika…

Sarunātā tikšanās bija netālu no pašu majām - mazs krogs, kuru vasaras saulīte silda. Meitene ar rotaļīgu smaidu acīs un puisis, kas centās savaldīt nervozos smieklus, sēdēja un gaidīja. Gaidīja abi, kaut nebija pārliecināti vai viņa atnāks. Viņi paši no rīta vēl šaubījās vai to grib…bet ziņkārība bija stiprāka. Atpazinuši meiteni, ko gaidīja, viņi noskatījās kā lēnam un kautrīgi maziem soļiem nāca tuvāk viņa. Varēja manīt, ka ar katru solīti viņa palika sārtāka un sārtāka.
Katrs izdzēra pa glāzītei klusumā, jo visiem tas bija kaut kas jauns. Neviens nezināja, ko teikt. Izskatījās, ka viņi viens otru nopēta ar vaicāojušu skatienu un domā - kas tagad notiks… Glāzēm iztukšotām un saprotot, ka vairs vilcināties nevar, puisis piecēlās un devās pa priekšu domādams, ka nosarkusī meitene jutīsies labāk otras meitenes kompānijā. Meitenes gāja saķērušās elkoņos viena otrai, abas smaidīja, viena ar nepacietību, bet otra kautrīgi uz leju skatoties. Vējam uzpūšot meiteņu virzienā, viņas reizē sajūta puiša svaigās un vēsās smaržas, kas sarosināja viņu maņas būt vēl tuvāk puism… Tā viņi sasniedza pārīša māju un guļamistabu…

5 Likes

Ta kā čata tevis nav atbildēšu te
@Nirutu gribi lai beigas būtu atnāc pie @zanmon un manis un palidzēsi pabeigt :D

1 Like

Haah… pajautāju vīram, neļauj iet ar jums spēlēties
Kas par egoistu

4 Likes

#Jacob & Berry

One day two boys met in a peaceful Bar outside of city center.
It was a comparably peaceful night only the sound of rain and cars pacing bye
They where out with friends drinking but Jacob refused to drink at firs until a friend bought him a drink.
at first he refused but then thinking about it just tuck it and drunk.
Berry was already a little drunk but showed signs of attractions to Jacob winking at him and biting his lip.
When Jacob was already drunken two cocktails and ready to go home they stud up and hugged with their friends so sexually the felt the attraction. On the way to Barrys apartment Jacob a little bit flushed and confused by Berrys charming looks. They slowly walked thru the rain as the drops slowly dripped down their faces.
There was a silent tension between them as few cars parsed bye them. When they reached the apartment the roommate was already a sleep so they decided to silently watch a movie together. a few moment went bye when suddenly Jacob asked Berry - do you like me?. Berry a little confused said yes, as he didn’t know how to respond correctly. Then Berry asked Jacob - do you want to fell me? - being at the moment a little bit horny.
They slowly got closer to each other as their bodies still wet from rain touched. Glazing in each others eyes they realized that they had some free time before sleep. Suddenly Jacob kissed Barry and as spontaneous it had begun it ended as it was a spear of the moment thing. Then Barry a little confused asked - Why did you stop?. Not knowing what to say Jacob just sat there uncomfortably, when Barry decided to lean in to kiss him, knowing that he would enjoy it as he did not resist Barry approaching him. As the movie was ending and the two where already naked under lair of blankets cuddling they decided to put an end to it and go to sleep wishing god night to each other!
#The End
(Smieklīgākais ka uzrakstot END es arī to domāju, bet sev. Bija prieks ar jums ikdienā sarakstīties visiem, kas man palīdzējuši pēdējos mēnešus, kad esmu te bijis, un es tiešām satiku fantastiskus cilvēkus ko varu saukt pa draugiem, bet visam pienāk beigas. Tiekamies jaunajā gadā un ja esmu vajadzīgs rakstiet pm.)

1 Like

Omg.

2 Likes