Shaman King

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-27-2012/4624251418990l.jpg
Shaman King
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Drama, Supernatural
Treileris, Ievada klips
Šī anime ir ļoti veca, tāpēc cilvēkiem kam patīk hq animācija, šis nav priekš jums.

Yoh Asakura ir shaman - cilvēks, kas redz garus un ar tiem var sazināties. Caur sērijām Yoh trenējas, lai paliktu par Shaman King - visspēcīgākais šamans. Sērijās Yohu var kopā redzēt ar puiku vārdā Morty/Manta, vienkāršs cilvēks ar iespējām redzēt garus, un Amidamaru - Samuraja gars, Yoha partneris. Yoh nebija vienīgais, kas vēlējās šo titulu, tāpēc cauri epizodem Yoh cīnās ar dažādiem citiem šamaniem, kas vēlāk paliek par draugiem vai vēl briesmīgākiem enemy.

Manas dzīves pirmā anime, kā arī openingā visus vārdus zinu, labākais English opening tbh. :D

1 Like

Viens no maniem pirmajiem redzētajiem anime seriāliem, ja tā padomā. Laiki kad es pat vēl nezināju par tādu “anime” un ko tas ēd. :smiley:
Pat miglaini atceros notikumus. Tiesa, spriest vai seriāls bija labs nevaru. Man ierobežota garuma shonen parasti iet pie sirds.

Atceros, ka šo gabalu redzēju pāris momentus…un visu laiku nenormāli gribēju skatīties, bet kā sīcim nesanāca :frowning: Biju tik bēdīgs :confused: Tagad gan roka neceļas skatīties vairs :smiley:

Tu vari upurēties un noskatīties. Pēc tam pateiksi pārējiem vai bija labs. :smiley:

Iesācējiem kā reiz, bet pēc Code Geass, Madokas utml, drusciņ pa prastu. Savs šarms ir-jociņi arī jauki, bet apnikušo klišeju ar pietiek.