Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Vienigais Ko es tagad skatos un liekas vel skatams ir Once upon a time


Skatijos Supernatural…bet tad apnika katru sezonu brali glabj viens otru plus liekas ka jau pa garu vini velk butu pieticis ar tam 8 sez mana skatijuma…nodropoju Pie 9/10
Bija vel charmed bet to jau nometu pie 3/4 sez …kau ka nepievilka :/

1 Like

Batmans kaut kāds 6.5- vājš 7 imo. Baigi steidzās filma. Vizuāli jau awesome un jaunā zāle arī ir nice. Gaidu Justice League.

Black list, seriāls gan cienītājiem.

skaidra fuuuu…
Filma ir mana ipaso stavoklu saraksta.
VIspar Gaspar Noé jasktas ir ar kadu savadaak bus ka ar matrix ka palaidisi daudz filmas idejas momentus garam u.t.t.

1 Like

Vai šeit kāds ir redzējis A Serious Man (2009.g.)?
Šdn Ben-to anime lika atminēties par šo darbu, kas man likās smags - ļoti @_@… bet cilvēkam, ar ko toreiz noskatījos tā likās laba komēdija… uh… laikam melnās komēdijas nav priekš manis :D k.gan filma man toreiz šķita labi pasniegta. (gan jau tai 2009.gadā)

the magicians Sodien kluva pa manu favoritu.
Nu jaa bet saak naak ara ari House of Lies taka saubos ka uz ilgu laikau magicans bus torni…Lucifers mani abedina ar vien vairaaak… :frowning:

man jau no paša sākuma. fav serials un the flash…

dris house of lies + suits jaunas sezonas redzesss ka bus…
Bet magicinas nezinu cik vini tu zveru ilgi mediis…caru ka bus kaut kas jauns ari…

Iesāku Daredevil. Diezgan meh un jsu esmu 1 sezonai pusē. Mby jāizcieš, jo gribu redzēt punisheru(un tas aktieris bija nice the walking dead).

Magicians ir labs seriāls bet pa fav to nenosauktu. Bet tad kad ir redzēti tikdaudz seriāli es pat īsti nezinu kas man ir fav. Eureka bija laba Warehouse 13 bija OP, Fringe bija kolosāls, Doctor Who is awesome, and there is a lot more to go on my list of tv series. So chosing a fav is a hard thing to do.

. Eureka bija laba Warehouse 13 visi jau beigusies un vinus taisija viena kompanija aizmirsu ka sauc

SyFy tā pati kompānija kas mums radīja Sharknado

Magicians pēdējā sērija soo coool :smiley:
pirmais traileris…
https://uk.movies.yahoo.com/post/142728816676/first-mind-bending-trailer-for-doctor-strange

Tik laba filma būs.
Luciferam arī pēdējā sērija bija op un viss seriāls velk uz ko grandiozu.

1 Like

Nepatika tas seriāls…

Tā bija pēdējā sērija, ja? Magicians mans pēdējā laika favorīts.

nuu nejau pēdējās sērija sezonā… pēdējā kas iznāca. -_-

Es sapratu, vienkārši nesekoju līdzi epizošu kopējam skaitam. :wink:

Es arī nezinu, tikko iegooglēju un izskatās ka tā ir patiešām pēdējā sezonas sērija, kaut gan es varu kļūdīties.

Nebūtu jau nekas pārsteidzošs ja sezona beigtos ar clifthanger