Secret Santa minējumi un dāvanu izrādīšana

Minēšu, ka mans SS Luftwaffen Herpūlkvedis ir @Rain. Uz dāvanas vāciņa ir viens refference uz Frank Sinatra, kuru varētu zināt tikai mūzikas fani. (Daniels un Austris nepiedalās, bet pārējos es nepazīstu vai sen jau neatceros.). Tas ir tikai minējums, so varētu būt, ka es kļūdos. xD
Pieņēmu, ka liegt dalībniekiem šeirot bildītes būtu stulbi.

P.S. @Menestrels varētu iemest visu dalībnieku sarakstu.
P.S.S. Priecīgus visiem ziemassvētkus un pārējos svētkus, kas tuvojas.

5 Likes

Bac, es parakstīju savu kartiņu, nebūs ko minēt :smiley:
beeeet par to, ka es tik pirmdien no Īrijas izsūtīju, vrb vēl nav nogādāta, ehhhh atvainojos!
Bet zinu, ka tajā dienā nosūtītā kartiņa uz Rīgu ir viena saņemta (no četrām :D)

1 Like

Viņš uzminēja. Mistika. XD

Pašlaik klusumus… noslogots salavecu pasts baigi…

1 Like

Vai ne??
Es arī neko neesmu saņēmusi.

Bet, ja pareizi atminos, tad tgd man bail paliek, vai es no savas puses pareizi adresi uzrakstīju - vai varēju pieļaut kļūdu?? ;o Jo cik zinu, paskartīte pat Iršus ir sasniegusi, bet kpc, lai paciņa Rīgu nebūtu sasniegusi, ai, ai ai :?

Ja pareizi uzrakstīta Pilsēta, Valstas un index, tad viss ok :wink:

1 Like

Latijā vitiek ar to, ka Latvia pareizi uzraksti :smiley: Man 2 gadus izrādās Aliexpress nepareizs pasta index stāvēja :smiley:

1 Like

Es nemaz neatceros, ko rakstīju, zinu, ka iedevu pastniekam, vrb viņš iemeta kādā kaktā un nekad nav nodevis izsūtīšanai??? :smiley:
Hah, man vnrz pērkot latviešu internveikalā, veikals nepareizi pārkopēja manu adreses ielu un mani pastā lamāja, ka, tik pateicoties pasta indeksam, man noveicās, ka piegādāja pareizi, nevis uz to ielu, kas norādīta, tas bija nejauki no tā cilvēka puses man brukt virsū, jo īpaši tdļ, ka es vēlāk pārliecinājos, ka es biju pareizi ievadījusi adresi.

1 Like

Sodien sanemu, velak bus atskaite…

2 Likes

Izskatās šogad tu būsi vienīgais kas paspēja saņemt savu paciņu ar pasta sakaru palīdzību. Laikam salavecis laicīgi izsūtījis paciņu. :grin:

Labojums* - @xHorrorGirlx arī saņēma paciņu. Lieliski, lietas notiek!

2 Likes

Horrorgirl nebija meitene ar vārda pirmo burtu L?

1 Like

Es saņēmu XD tad pat kad atdevu savam slepenajam mufinam.

jap pareizi uzzmineji :smiley:

@Rain es nodedzināju tavu dāvanu. XD

5 Likes

My boi. :wink:

Jaunais gads tuvojas un šajā laikā cilvēki izvērtē savu padarītu un to, kas būtu jāpadar nākošajā gadā. Tikmēr Salavecis steidz cik nu spēj un pat Sniegbaltīti pie darba braši liek. Tā lūk Sniegblatīte @zanmon - ieskrēja pie manis nepamanot, pat nepaķerot cepumus ar pienu (droši vien uz diētas sēž) un atstāja labumu nu dien!

Novēlu ikvienam AnimeForums dalībniekam un topošajiem, lai 2018 izdodas ražens. Lai slinkums nelīp un iedvesma vienmēr rodas!

4 Likes

Woah, labs video! Vajadzēja man arī piedalīties, bet uz to brīdi man nebija laika un nolēmu, ka ne šogad :smiley: Gaidīsim tad nākamos Z-svētkus! Forša dāvana! :smiley:

1 Like

Nav nekur teikts, ka būs nākošgad. XD

@Kadiljaks smuki iepakots))

1 Like

Ceru uz to, ka būs :smiley:

1 Like

nu ja cilveki bus gatavi atkal piedalities tad jau var meginat noorganizet atkal :3

2 Likes