Secret Santa '20 atskaites (un minējumi)

nu ko, aiziet? Minēt man nav nepieciešamības. Minēšanai laikam nav nozīmes, kad tu zini sava Secret Santa vārdu/uzvārdu. @5umm3r. :smiley:

изображение

11 Likes

strūdele greizsirdīgs, ka tev jauna waifu ;D

4 Likes

Tikko ieraudziju topiku, un paliku uz mutes pēc vairāku " :heart: " uzpiešanas uzrādās ka tas ir pirms 3 gadiem. Es ded.

1 Like

Oh… :D Es pacēlu veco ļaunumu.
@Menestrels izlabo :smiley:

1 Like

Lucu :smiling_face_with_three_hearts: Ceru, ka patīk :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Daniels laikam offline, tākā welcome!

1 Like

Yes, Miku kolekcija kļūst lielāka. :3


Dāvanas no slepenā Santas. :heart: :heart:

8 Likes

Dāvaniņa no slepenās rūķenes, kas beigās nemaz nebija tika slepena ;D

10 Likes

rūķene ;DD

2 Likes

huhuhu, no pašas ghibli studio atceļoja mana dāvana :smiling_face_with_three_hearts:
nereāli skaista un arī kartiņa ir skaista, bet to es nerādīšu, jo tur sarakstītais man domāts ;D
also ar actually skaistu rokrakstu ;p
mīļš paldies! :kawaii_potato:

8 Likes

Jau progresā

Šeris: “Not again…”

Margrieta dāvanu jau saostījusies, trippin’ :D

Principā šogad mans Salatētis ir arī gaišreģis. Šodien taisījos pirkt jaunu puzli, bet tiku pie kaut kā daudz unikālākā, nekā pati būtu atradusi!
Mīļš, mīļš paldies i no manis, i no Margrietas, i no Šera (neizskatās, but he happy too!!!) :heart:

9 Likes


Kā jau kustoņu pokeris, bija noslēpies pasta nodaļas plauktā, un viņas viņu medīja 6 dienas :laughing:,
Būs mazliet jāpagaida līdz karantīnas beigām lai iemēģinātu, bet spēles vienmēr ir cieņā!

Paldies salavecim!

8 Likes

Ho ho ho! Ar skaļiem kliedzieniem bārdains onka ieskrienot manī un iesviežot kasti man tā, ka ribas iesāpējas, aizjoņoja tālāk. kas tad cits atliek, ka tagad kasīt galvu - sapnis vai tomēr kaut kas cits un kastei sekos aste kā filmās par dīvainiem čemodāniem. Neko darīt, ir jaņēm un jāskrien pretī nākamajam.

Paldies M, paldies visiem, piedodiet tie, pret kuriem slikts šogad biju un lai visiem ir pozitīvs prāts. Veiksmi!

9 Likes

tas zāģis :joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand:

2 Likes