Searching a game from my childhood

Laiku atpakaļ atcerējos par spēli, ko ar māsu uz datora spēlējām, kad sīkas bijām, un tagad nevaru nomierināties, līdz to spēli neatradīšu (idk why tho, tā probably tāpat būs pabriesmīga :D)
Neko daudz neatceros, bet varbūt ir kāds fellow mate here, kurš to ir spēlējis/redzējis un uzvedīs mani uz pareizā ceļa meklējumos? :D

Cik atceros, spēle sākās mājā, kur dzīvo MC (meiča ar mugursomu), tik tajā nekas īsti nenotiek un caur to nonāk uz kaut kādu paralēlu magic place. Skats spēlei no 3rd person. MC vārdu ieraksta pats, varēja arī spēli saglabāt, tā ar māsu katra savu spēli varējām spēlēt.
Kinda liela mape, pa kuru MC pārvietojas, apkārt diezgan tumšs, zāle, koki, akmeņaina vieta. (:D best description ever) Tur viņa meklē tādas kā sudrabainas(pelēkas/baltas) lodes(bumbas idk), kurās var dabūt sidekicks(pieņemsim) un lietas priekš tiem sidekicks(laikam?). Turpinot explorot mapi var uzskriet virsū citiem independent sidekicks, ar kuriem ir iespējams cīnīties un iegūt tos sev, tad viņi pēc tam arī blakus MC lidinās. „Cīņa starp sidekickiem” notika tādā kā arēnā(?).

Diemžēl, neko vairāk par spēles gaitu neatceros ;_;
Cik atceros, tad to spēli kaimiņš diskā ierakstītu mums atnesa, izlaista peridā no 90to beigām līdz kaut kādam 2007

halp

2 Likes

Cari personazu vai pretiniekus konkretak aprakstit.

Pamegini atcereties izstradataja nosaukumu… vares atrak atrast… vai ta simboliku

man uzreiz prātā ienāca blade and soul :sweat_smile:

Single player game, vienīgais characters esmu es spēlē. Sidekicki dažādi - vieni kā laumiņas izskatās, citi kā sakrustota varde ar kaut ko lidojošu :D

I don’t remember shit ;_;

principā viss, ko spēlē kā tas characters daru - mēģinu iegūt tos sidekickus, dabūt pēc iespējas spēcīgākus, un i guess, kādu ar tiem piebeigt, ja jau tos mēģinu sev iegūt?

nono, tā jau ir salīdzinoši jauna un kruta

1 Like

Varbūt atceries žanru? Vai tā ir Rietumu (ASV) spēle vai kāda Austrumu spēle (Jāpāna) pēc sava dizaina?

Drīzāk rietumu. Atceros, ka spēle bija krieviski, bet tas, ja pareizi atceros, tad kaimiņš visas savas spēles magically kaut kur krieviski dabūja. Noteikti kaut kāda fantasy

Krievuski. Tikpat labi var but tulkots. Ja 90tie tad pirate edition metruka plauktos.

1 Like

yeh, probably

Tikmēr vari uzdot savu jautājumu šeit http://www.escapistmagazine.com/forums/read/9.166417-Old-Games-you-remember-playing-but-cant-remember-the-name-of?page=901 tauta lielāka un varētu palīdzēt varbūt.

Pagaidām atgādina pēc MC apraksta Laru Kroft, bet ja nemaldos, pirmajā spēlē, tur nebija jāvāc sudraba lodītes…

1 Like

Vai spēle bija 3D vai 2D?

3rd person tas nozīmē kā 3d visdrīzāk… nezinu nevienu 2d speli ar trešo skatapunktu

Jep, 3D

Vari pastīties šo šķirkli… varbūt ir… https://www.ranker.com/list/list-of-games-with-girls-in-the-lead/video-game-info

izskatās, ka nebūs

Vai nav kādas papildus detaļas par spēli, kuras varētu pateikt?

varbūt tu vari uzzīmēt?

Ar visu HUD izlikumu un aptuvenu character un environment design.