Scratch building(es pat nezin' kā šito latviskot)

Ir daudzas šī termina interpretācijas, tomēr man tuvākā ir ar māksliniecisko pieskaņu. Ja kāds brīvajā laikā nodarbojas ar ko līdzīgu, tad droši dalāties ar foto. Ļoti īss ievads, bet ko lai dara. Also mani attēli ir pārāk jaudīgi(un es nezinu kā samazināt to izmēru), līdz ar to iemetīšu google drive linku
https://drive.google.com/drive/folders/1jycglFX7a7dGOic6WK_AnEejf_JFAFqF

4 Likes

Steampunk astētika ir galvenokārt tāpēc ka tādas krāsas mētājas garāžā un man bij ienakušies daudz plastmasas zobratu

2 Likes

jānoņem protekšans ;D prasa pieeju

1 Like

Kā tagad?

Wooow :star_struck:
Skaisti un atmosfēriski, spārei varētu vēl degošas acis (jo tur vēl ķip elektronika utt)
Es neko līdzīgu netaisu, bet man ir ziemassvētku eglīte, kas vb nedaudz tuva šīm stilam :rofl: :sweat_smile:

1 Like

Paldies!

Ejot uz priekšu būtu jāsāk ar gaismām ekperimentēt… Un smalkāku līmi karstās līmes vietā… Un profesionālākām krasošanas metodēm. Bet nu šie brīnumi top atslodzes brīžos no mācībām/bakalaura.

Pašlaik ir hoverbike arī uztaisīts(kinda ar gaismiņu, jo es brutāli viņu apbūvēju ap kabatas lukturi) bet braucējs man pamatīgo creative bloku taisa. Ideāli es kādu action figūru izķidātu, bet neesmu neko atradis lētajos veikalos

Spāre tiešām super :clap: :clap:

2 Likes