Saldus saule - rokmūzikas festivāls

Hey! Nu tad es atkal esmu te ar piedāvājumu. :smiley: Piedāvāju braucienu uz Saldus sauli no Jelgavas. Izbraucu ar savu auto no šīs piekdienas un atpakaļ svētdien kautkad uz rīta pusi. Pats palieku telts pilsētiņā tieši turpat netālu no festivāla. Šis vismaz nedēļu pirms summersound uz kuru cilvēkiem bij aizbildinājumi. Ceru, ka kādam šis būs apetalīgāks un draudzīgāks ar laikiem. Varu arī iemest mašīnas fotka, ja vaig. :smiley:
Kurš ieintresēts vismaz uz šo?

Programmas: http://www.saldussaule.lv/?p=3
https://www.youtube.com/watch?v=JR4NebQgeak Veseli 30 gadi festam!!! Rokisti atsaucās!!!

P.s Pagāšgad jau biju un pavadītais laiks bij fantastisks.

Kaarteejo reizi straadaaju, bet Saldus Saule ir viens no retajiem festiem, kuru labpraat apmekleetu kaut reizi.

Pienvedeeja Piedziivojumi… Tagad man toch gribas! :smiley:

Nu kā tā var, katru nedēļas nogali strādāt? :smiley: Mans darba laiks ideāls, no 8-17 un no piekdienas līdz piekdienai. Kā arī varu jebkuru dienu atprasīties, ko es parasti daru kad skolai sesija sākas, visas piekdienas brīvas. :smiley:

Man arii, bet ne vienmeer var dabuut, ko gribi.

Tagad vispaar sevi grasos maksimaali noslogot, jo septembrii gribu divu nedeelju atvaljinaajumaa iet.

oo kads beidzot izlema uz manu galu aizlaist xD Ja kads ir Saldus Saule neaizmirstat paiet garam Stikla perlisu speles stendam un apsveicinaties ,jo pasai Saldus Saule bus jastrada turp :smiley: :smiley:

Uz Saldus svētkiem jau vismaz 4 gadus pēc kārtas ar esu bijis. :stuck_out_tongue: Nu cerēsim, ka vēl kāds pieteiksies, ja ne tad tik es vienīgais no šejienes apsveicināsies. ;D

Neticēsi, netieku.

Lai riteņus varam parskaitīt? :grin:

agha …nice …man gan iznaks pirmo gadu but turp un vel stradajot…vienu gadu dabuju bileti pa brivu talka piedaloties …bet tad apslimu un netiku…Ari labi vismaz kads no sejienes bus :smiley: :smiley:

Bāc, un tomēr. Un pārējie? :smile:
Nu iespējams kādam intresē pēc iespējas detalizētāka informāciju par visu pasākuma detaļām. Kas to laizin. ;D

Visu pasākuma gaitu strādāsi? :confused:

Cik sapratu no vadibas tad diemzel ja…ja ari bus kaut kada atputa tad noteikti tikai kaut kads isais brivais bridis

Lab turpat papļāpāšu ar tevi pie tā stenda. :smiley:

ari labi :smiley: :smiley:

P.s es busu vakara maina sija diena (nzinu pa nakamo-tur visu medz izlemt pedeja bridi :smiley: :smiley: ) bet nu ja kaut kad pec 10/11 …jo pa dienu man ir Kāzu bankets viesu nama …tapec manis pat Saldu var nebut :smiley: :smiley:

Aha, izskatījās, ka tas stends bij jau slēgts 22:30 un iežogojumā. :smiley:

nee tad tas nebija tas jo mes sledzamies tikai 5:00 no rita …stradajam zem Aldara sarkanajam teltim tas kas bija pie skatuves taja garaja rinda…ja kas sodien ari pec 22:00 busu lidz 5:00 rita atkal :smiley: :'D
And there goes my sleeep :'D xD

Auč, uh es domāju, ka nu nevar būt zem tām teltīm. :smiley:

1 Like

Vienīgi es nezinu kā tu dzīvē izskaties, kā tevi šovakar atrast? :smiley:

diemzel nets man nebija peejams …nuuu prieks tam parasti ir pasbildu strkitis xD
https://animeforums.lv/t/pasbildisu-strikis/535/4580

Vot es biju iečekojis bildes, bet es vnk neatpazinu tad varbūt un es jau nejiešu pie visām un neprasīšu vai horrorgirl. :smiley: Padomās neto. :smiley: