Mazie komūnas saieti

Mhm… tas pats kā kāda paziņas barnicvā pajokot par Aušvicu

Pfft… Too soon my ass. :smiley:

Par chigaaniem, nu, ko lai saka. Taada pati seerga kaa urlas un citi taada veida radiijumi.

Ugh, man nepatīk tas, ka, ja gribi spēlēt konsoli, tad ir 1 eiro no KATRA cilvēka, kas grib spēlēt.

Šodien aizgāju ar divām draudzenēm uzspēlēt, un beigās samaksājām 6 eiro, lai uz divām stundām uzspēlētu. : /

Ap cikiem jūs tur bijāt? Gadījumā mortal combat nekapājāt? :smiley:

Kapājām, kapājām.
Bijām ap kādiem… 15? Līdz apmēram 17.

Tad šķiet es jūs ievēroju. :smile:
Es ar draugu sēdēju pie tās sienas, kur cosplayeru bildītes sarāmētas…

Oooh.
Redzēju jūs tad, idk kurš biji tu, bet ja nemaldos tad vienam bija tādi… dzeltenīgi melni mati ar brillēm? Un jūs laikam alu dzērāt? Nezinu vai pareizi atceros. ;D

Jā, jā. Es biju tas kuram nebija dzeltenīgi mati… :smiley:

Hmm, shiem gan rakstiits, ka par pulti ir 1€/h un cik zinaams, tad MK nevar vairaak par diviem vienlaiciigi speeleet. Kaads tur atkal sachakareejies meistariibaa.

Viņam gadijumā nav Hyrule diviešu tetuvējums uz labās rokas? Welp, ja būs iespēja, citreiz, mēģināšu pieskriet pie Jūms. Zeldas fani LV reģionā ir retums. :(

Kopš tā laika, kad jebkurš pop-datorspēļu fans[1] officiāli skaitās par geek community potenciālo biedru var redzēt visai daudz cilvēkus, kurus negribētos redzēt, bet nu esmu jau pieradis.

[1] - ipaša cilvēku kategorija, kura spēlē tikai AAA spēles ar vislabāko grafiku pasaulē, pie tam ne reti no trackeriem. Protams par sekošanu, gaidišanu pēc izstrādes i pat runas neiet. Un par to, lai kaut cik iedziļinātos iekš lore, pat domas nav.

1 Like

Yuu, tad redzēju tevi.
Atpazīt neatpazinu, jo neesmu redzējis tevi postojam selfiju or whatever, bet nu, vaitad tu nevarēji atnākt sasveicināties? ;D

@Especti - Yeah, viņi reāli sačakarējās un izspieda vairāk naudas no mums. Vajadzētu skaidrāk ieskaidrot viņiem, kā strādā šī maksāšanas sistēma.

Izklausies šobrid pēc ši čaļa. :smiley:

1 Like

Ko es te redzu. Vakar nevienu redzējis neesi, šodien jau velk āra no azotes slēptos attēlus.

Parastam ierindas iedzīvotājam nav pienākuma iedziļināties spēlēs, kuras viņš spēlē, vai arī industrijā ap tām. Geek komūna ir izveidojusies ap entuziasmu pret modernajiem izklaides mēdijiem. Entuziasms ir subjektīvs. Viens uzskatīs sevi par entuziastu, ja spēs iziet Super Mario ar aizsietām acīm. Otrs, ja veltīs vienu nedēļas vakaru kādas spēles nesteidzīgo spēlēšanai.
Pats pa sevi, geek pašnominētā elita ir gatava nomētāt ar akmeņiem visus kas viņu skatījumā nav gana fanātiski, taču tas pat ne tuvu nav tik attaisnoti kā gribētos.

Paskaidro, nav nekāds retums, ka darbinieki paši miglaini apzinās kā strādā viņu izcenojumi. Galvenais nepalaist klientu prom nesamaksājušu, pārējais nianses.

Vismaz postmortem ir labi saprast, ka tu esi pačakarēts kā pēdējais lohs. Savādāk nākošreiz jau papīrīti skaitīsi melno vietā.

Mani interesēja tikai un vienigi tā roka. Precizāk, man pietiktu ar ādas gabalu no tās rokas.

Nav ne vianas jaunnācējiem subkultūrā, kas tikai vēlās izpētit un uzzināt vairāk par sevis izvēlētiem fandomiem. Bet ja cilvēkam ir pārmēriga liekulība dēļ tā, ka viņš ir paspēlējis pāris AAA spēles, kurās isti nav iedziļinājis un visas spēles, kuras spēlējis nav sauc par sūdiem, nu tad tā ir klinika, kura diemžēl pēdējā laikā community parādās pārāk bieži.

Stalkeri! :smile: Jap, tas ir viņš. Un pat mana piere fonā tika, dayum.

Pasaki viņam, ka tas tetovējums ir superīgs.
Ļoti, ļoti patīk.

Yep, man šķiet tas bija pirmais ko viņš dzirdēja, kad sapazināmies. :smile:

Beidz, kam tu jūs esat vajadzigi :D Kā jau teicu, mani interesēja tikai tas ādas gabaliņš.

Āda ir daļa no cilvēka materiālā apvalka.

Ja jau viņš ir pametis Kokiri mežu, tas nozime, ka viņš ir miris un tas ir tikai un vienigi viņa gars. :wink: