Sadisti pret Mazohistiem

  1. Pirms ieskaites iepriekšējā vakarā sāku spēlēt jaunu (vecu) mmo, un aizgāju vēlāk gulēt
1 Like
  1. Sapratu ka ir jāiet uz darbu laicīgi. Un nedabūju izgulēties…
2 Likes
  1. Zinu ka ir jāiet gulēt laicīgi jo savādāk lekcijās esmu kā zombijs, bet tāpat vienmēr eju vēlu gulēt.
  1. Man ir daudz darbi kurus vajag jau rīt nodot, bet vēl aizvien neesmu viņus iesākusi :caveman:
1 Like
  1. Moku sevi atnesot divus malkas maisus vienā piegajienā, kad varu nepiepūlēt sevi un atnest divos piegajienos.
1 Like
  1. ēdu vistiņu, kamēr sunis skatījās un siekalojās, bet es nepadalījos, apēdu visu pati. :see_no_evil:
  1. Katru reizi kad GameStationa ar draugu spēlēju TEKKEN… ja viņš uzvar raundu es viņam iesitu… Huehuehu
  1. atliku vienu priekšmetu uz pēdējo sesijas dienu… tas neiet par labu maniem nerviem
  1. Prakses laikā eju gulēt 7 no rīta un mostos 3 pa dienu. Mans iekšu pulkstenis. Uf.
1 Like
  1. zinu ka kaut kas un kas tieši būtu jādara, lai uzlabotu veselību, bet diemžēl neko nedaru lietas labā.
1 Like
  1. Eju vēlu gulēt lai gan zinu ka no rīta būs ļoti agri jāceļas
2 Likes
  1. Stipri sāp galva, sēžu pie datora ar domām ka pāries nedzerot tabletes.
  1. Tetovēju visu savu roku

22.ēdu aukstu ēdienu un uzdzeru karstu dzērienu ,kaut gan zinu ka man zobi ir ļoti jūtīgi pret ašām temperatūra maiņām un sāpēs.

1 Like
  1. nedēļu neesmu aplaistījusi puķes, lai viņas zina, ka es esmu tā, kas viņām dod ēst un tā, kas var to atņemt, im their god huhuhu
1 Like
  1. jūtu ka laikam saslimšu, pēc 5 min ēdu saldējumu un saslimu.
  1. Es izlādējos slepkavojot mobus videospēlēs…:smiling_imp:
1 Like
  1. kāpju uz vājiem koku zariem zinot ka neizturēs manu svaru
  1. man patīk kalt galvā sugu latīniskos nosaukumus, pat ja ikdienā izmantoju latviskos
  1. Mani iepriecina, kad sliktie filmās iet bojā ironiskā veidā?
1 Like