Sadisti pret Mazohistiem

489 Kad man bija besis, uzliku istabas biedrenes puvušos dārzeņus uz viņas plaukta

3 Likes

490 cepot galju trapiju kolegei uz rokas nedaudz ellas un saku par to smieties

1 Like

491 pēc 3 h nakts miega piedalijos skrējienā pa ledu. Bija jautri.

492 dabūju kaudzi jumta sniega uz galvas un ledu ar :smiley:
Turpinu klausīties Rammstein un gaidīt trolejbusu.

1 Like

493 kad gribu pārbaudīt savas teorijas, tad par upuriem krīt citi cilvēki.

492 3 h mēģis - balss nav un bungādiņas bez maz vai asiņo - i think i’m in love.

493 Es atgriezos uz Unicon cafe, lai iekrautu dažiem labiem (sanāca vienam, jo otrs aizlaidās), un aizgāju prom.

1 Like

494 smejos par to ka @skyren iekrauj @Shinigami

1 Like

495 neaizmirsīšu iekraut arī @DarKray par to, ka šito abu dēļ es nokavēju pēdējo autobusu burtiski par minūti >○<

Man šķiet tu skaiti uz nepareizo pusi. Sadisms pret sevi patiesībā ir mazohisms.

494 mājās nebija krējuma, ēdu pelmeņus ar kečupu.

Atzīmēju pie sadisma, jo tbh to īpaši neizbaudiju un nekādu kaifu no tā neķēru, bet lai būtu tā, kā teiksi :wink:

#491 Dzirdu un paklausu Menestrelam. (noņēmu savus punktus pati :wink:

491 darba citu acu prieksa nacas nospiest zirnekli.Jutu ka sapeja gan vinam gan man so balance :’(

Bet to jau pie sadisma īsti nevar pieskaitīt. Jo sadisms ir sāpes citiem kaifs tev. Bet kādas sāpes tad tajos ir citiem? Vismaz man tā liekas (bet tad arī tieši paši spēles pirmie posti ar nepareizi, vismaz cik es saprotu ;0)


490 - Tecinu sveces sveķus sev uz roku pirkstiem, jo man patīk mazā sāpīte un tad lipināt nost sakaltušos sveķus.

1 Like

O jā thats the best

1 Like

pateicoties @Enemijs atcerejos
489 patik speleties ar karsto limi it seviski ka jakasa nost atdzisuso dalu no adas :smiley:

490 kad man prasa, lai es uztaisu muguras masāžu kādam, es obligāti sataisīšu sāpītes tam cilvēkam. Vai nu pa stipru piespiedīšu, iekaustīšu vai arī vienkārši it kā nejauši ieskrāpēšu.

Skaidrs kuram lūgšu muguru pamasēt

489 Kad pēc ilgas gulēšans sniegā beidzot pazūd jušana visā ķermenī. :blush:

1 Like

490 tas brīdis kad tev sāk asiņot deguns bet, tu ar savām asinīm kaitini draudzeni. MUAHAHAH

2 Likes