Sadisti pret Mazohistiem

You know what? Man kkā šķiet, ka šī spēle varētu tomēr būt biku rigged, ne? I mean, tagad, pēc ilgāka pārtraukuma paskatos šito, un saprotu, ka lai vai ko sadisti rakstītu, tas kkā ar vien vairāk velk uz psihopāta/sociopāta pusi, kas 0a lielam padara mazohistus kā labāko variantu, par ko stāties…:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes
  1. par spīti visam aukstumam cepuri ar cimdiem it slinkums meklēt, jo salt ir slinkais veids.

Ar tādu pieeju labāk neieiet Tumblerī))

1. Uzņēmos papildus pienākumus darbā par godu dežūrai valsts svētkos.

You know what, fuck this…

1. Es atgādinu citiem lietas, par kuriem viņi ļoti kautrējas/kaunās for shits and giggles

Īstena mazohista teksts. :grimacing: :joy:

Vnk izsaku savu viedokli, nevis atbalstu komandai kurā neesmu…:face_with_raised_eyebrow:

1. Neuzliku ziemas riepas vakar, tagad tas būs jādara 15cm sniegā.
  1. vēsi, bet ēdu saldējumu jo sagribējās un tagad kakls sāp D:
2 Likes
  1. es uzzīmēju komiksu, kur visuma nāve ir happy ending
1 Like
  1. Kārtējo reizi aizeju gulēt 2 stundas vēlāk pēc plānotā laika. Sorry future self
  1. par spīti tam ka man limonādes ne īsti garšo, es izdēru ļoti daudz fantas un šodien man sāp vēders visu dienu :D
3 Likes

YUA’s nemesis: sugar

1 Like
  1. Too much sugar, izmēģināju iedzert vēl fantu jo sāpes nepārgāja… nepalīdzēja :D
2 Likes

18 Man patīk lasīt cilvēku dusmas par AI mākslu un to kā tā atņems māksliniekiem darbu

4 Likes
  1. Ja ir iespēja, un neviens to nenojauš, es aizbāžu sniegu kādam aiz krāga
1 Like

Man patīk izdurt sev pirkstā un pilināt asins sniegā, jo bērnībā patika pasaka par Sniegbaltīti.

1 Like