Sadisti pret Mazohistiem

You know what? Man kkā šķiet, ka šī spēle varētu tomēr būt biku rigged, ne? I mean, tagad, pēc ilgāka pārtraukuma paskatos šito, un saprotu, ka lai vai ko sadisti rakstītu, tas kkā ar vien vairāk velk uz psihopāta/sociopāta pusi, kas 0a lielam padara mazohistus kā labāko variantu, par ko stāties…:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes
  1. par spīti visam aukstumam cepuri ar cimdiem it slinkums meklēt, jo salt ir slinkais veids.

Ar tādu pieeju labāk neieiet Tumblerī))

1 Like
  1. Uzņēmos papildus pienākumus darbā par godu dežūrai valsts svētkos.

You know what, fuck this…

  1. Es atgādinu citiem lietas, par kuriem viņi ļoti kautrējas/kaunās for shits and giggles

Īstena mazohista teksts. :grimacing: :joy:

Vnk izsaku savu viedokli, nevis atbalstu komandai kurā neesmu…:face_with_raised_eyebrow:

  1. Neuzliku ziemas riepas vakar, tagad tas būs jādara 15cm sniegā.
1 Like
  1. vēsi, bet ēdu saldējumu jo sagribējās un tagad kakls sāp D:
2 Likes
  1. es uzzīmēju komiksu, kur visuma nāve ir happy ending
1 Like
  1. Kārtējo reizi aizeju gulēt 2 stundas vēlāk pēc plānotā laika. Sorry future self
  1. par spīti tam ka man limonādes ne īsti garšo, es izdēru ļoti daudz fantas un šodien man sāp vēders visu dienu :D
3 Likes

YUA’s nemesis: sugar

2 Likes
  1. Too much sugar, izmēģināju iedzert vēl fantu jo sāpes nepārgāja… nepalīdzēja :D
2 Likes

18 Man patīk lasīt cilvēku dusmas par AI mākslu un to kā tā atņems māksliniekiem darbu

4 Likes
  1. Ja ir iespēja, un neviens to nenojauš, es aizbāžu sniegu kādam aiz krāga
2 Likes

Man patīk izdurt sev pirkstā un pilināt asins sniegā, jo bērnībā patika pasaka par Sniegbaltīti.

1 Like
  1. man šad tad patīk spoilerot cilvēkiem filmas vai seriālus ;D
2 Likes
  1. Pati sev dēļ intereses nospoiloju visu un vairs negribās skatīties :D
1 Like

Es neesmu vienīgais, kas tā dara?