Rīkot dzimšanas dienu vai nē?

Es saprotu ka šis jautājums nekadīgi neiederas šinī forumā bet tomēr. Man 5 jūnijā paliek 15. Un es gribu nosvinēt so skaitli, cik gan bēdīgi neizsklusītos man nav īstu draugu.((( Un tāpēc es vērsos šeit, jo kā neka mēs kaut kādā veidā esam draugi.
Varbūt kāds no jums ir no Jēkabpils vai no tuvakām pilsētām? Man bija doma nosvinet savu dzimšanas dienu ar jums, ar otaku. Saprotu tas izklausās tizli. Bet ja kadam ir vēlmes varat man uzrakstīt.

3 Likes

atsķirībā kur & cikos, bet ja tu izlem origanizēt, tad varu mēģināt ierasties :slight_smile:
Lai gan diemžēl gan Jēkabpils puse man galīgi neder :frowning:

1 Like

Nu, kā pamanam tas nav tizli un labi, ka ir vismaz domubiedri pie kā vērsties.

Teorijā J-pils nav mana puse, pats esmu Rīgā, taču ierasties varētu, jo pašā pilsētā nekad neesmu bijis - jā gadās arī tā, un būtu interesanti to apskatīt.

Tāpat uz to nedēļu man itkā ir ieplānots atvaļinājums, taču jautājums vai tajā dienā man neiekritīs kāds sesijas brīnums.

Tāpēc, no manas puses - iespējas eksistē, vien jāsaprot, kas ar laikiem un datumiem notiek. Jo tad es vizdrīzāk ierastos vienas dienas ietvaros, attiecīgi, vakara pusē griztos atpakaļ - vizdrīzāk.

P.S. Brīdinu esmu +10 gadus vecāks. Vnk - ee, ķipa jau večuks esmu XD

1 Like

Jā, hmm, es arī varētu ierasties, nav lielo iebildumu, tikai man tas pats, arī esmu pati no Rīgas un tad sanāktu šurpu turpu braukāt dienas laikā. Bet nu tas tā. [quote=“Kadiljaks, post:3, topic:3119”]
P.S. Brīdinu esmu +10 gadus vecāks. Vnk - ee, ķipa jau večuks esmu XD
[/quote]

Hey, kas vainas vecumam? Vismaz būtu tādā gadījumā tur kāds pieaugušais. Wait. Lai gan pati arī it kā skaitos. Ok, nevermind. Bet nu vajadzētu tur kādu arī nobriedušāku cilvēku. I think. :smiley:

Piegušie mēdz uzsvesties vēl trakāk nekā bērni, tāpēc nav garnatijas…

4 Likes

Kā kurš.
Lai gan vispār pats vēl esi jauns, tāpēc nemaz nešaubos par to.

Diemžēl arī esmu rīdzinieks un piektajā datumā man jau pilnā sparā sākas sesija.

Es, protams, neslimoju ar eidžismu, taču jāatzīst, ka dažs labs vecāks varētu nebūt starā par šādām vecumu grupu svārstībām. :D

1 Like

Bet ja lielakā daļa ir no Rīgas var jau arī pa rīgu pastaigāt un ieiet kādā sušī restorāna vai tam līdzīgi.

Ja tā būs pasēdēšana kafūzī, tad maybe ieskriešu, ja būs free kēki.

1 Like

Tu vari rezervēt galdu unicon cafe (Ja nemaldos tad tā var, ne?), un nosvinēt dzimeni tur.

1 Like

Var rezervēt pat divus galdus, ja tiek gaidīta liela kompanija. GameDev vispār rezervē visu pirmo istabu, taisa special piedāvājumu un dzen visus prom, ja kāds tur sēž :smiley:

Bet gan jau rezervēšāna uniconā kko maksā, ne?
Tas vnk intereses pēc.

Cik biju rezervējis, nope. Galvenais, nebūt cūķiem un kko arī pasūtit, ja jau palūdzāt uzlikt uz galdiņa zīmīti ar uzrakstu rezervēts.

Ah, yeah, izklausas loģiski.
Thanks.

Esam no “Lielie brāļi un māsas” organizācijas XD

3 Likes

par so vien LIKE

Okey, varētu pasūtīt galdinu UniCon cafe. Bet man liekas ka tur lielākā daļa ir alkaholiskie dzerieni un no ēdienm/uzkodam neka praktiski nav. Nevar jau viesus ar tukšām rokām. būtu labi ja tur varētu iet ar kaut ko savu.

Nav tur tikai alk. dzērieni, cik zinu, no dzērieniem pārsvarā ir tas pats kas visur, piemēram, limonādes, karstie dzērieni un jābūt arī ne alk. kokteiļiem.
Par uzkodām vai ēdieniem gan īsti nezinu.

Kafejnīcā netrūkst bezalkoholisko dzērienu, kā arī tur var ienest ēdienu

1 Like

Ja, dzērienu klāsts ir liels.