Review about masterpiece anime #1

Man nav kur tērēt laiku, tāpēc nolēmu izveidot apskatu, kas atšķiras no pārējiem.

Bikini Warriors(Aired 2015)


Žandrs: Comedy, Ecchi, Fantasy, Parody
Plot: Boobs,Tits,Boobies,Watermelons,Humangadankamangaloos and more Tits. Oh, forgot to mention about tentacles(kinda) and slime, and more boobs.
Bet ja nopietni: 4 grilli cīnās pret tumšajiem spēkiem un tur vēl pāris parādās a.k.a. support characters(Labākais description, kādu var pateikt saviem vārdiem). Un episodes ir 4 minūtes garas.
My opinion: No sākuma protams liekas, ka tas ir parast ecchi(almost hentai) shit anime, bet jūs smagi maldaties, jo storijs šajā šovā ir tik deep/hard to understand, ka pat noskatoties 100x average minded cilvēks nesapratīs. Paņemsim piemēru- Satoshi Kon darbi, kas ir zināmi par saviem hard to understand/deep darbiem un pievienosim klāt Akira un mums sanāks tikai puse no visa deep storija, ko Bikini Warrior slēpj. Noskatoties šo anime tikai vienu reizi, es sapratu tikai to, ka man vjg paskatīties vēl vismaz 9x, lai es saprastu, ka man vjg vēl 50x noskatīties, lai es kaut mazdrusciņ izprotu, ko autors gribēja pateikt ar šo darbu. Tpc Kuzuya Naoyuki(Darba autors) ir vnk mastermind of our generation.
Rekur bilde:
Bikini%20Warriors
Kpc tikai boob pic, jo sejas tpt ar tādām melonēm neatceries.


Šo masterpiecu es varētu rekomendēt īstiem mastermindiem, kas ir Einšteina līmenī.
Vai intelektuāļiem(If u know what I mean, if not then just don’t watch it for your own sake)
Vērtējums: Definetly 10/10. Nedomāju, ka jūs spētu atrast kko labāk pārdomātu visā, kas tājā ir(Neskaitot Pupa vai Boku no Pico, tie vispār ir ne no mūsu galaktikas anime, jo cilvēks kko tik ģeniālu nespētu izveidot, mēs vēl nesasniedzām tādu līmeni).

Kill me, plz

5 Likes

oooki… humora izjūta man šķiet tev ir vietā! :smiley:

Zini! Joka pēc pat noskatīšos!

1 Like

Aizņems, kādas 35+ minūtes xD

kas tas tāds?

Radība kuru pārnēsā vairums… aka kā vīrus kura nēšetāji esam mēs visi un īpašos gadījumos tad mutē un rada visādus dīvainus simptomus…

1 Like

Izskatās, ka man vjg padziļināti pagooglēt, lai izprastu šo te pilnībā.