Review about great anime #2

Kamēr ir iedvesma un nav ko darīt, var uztaisīt vēl vienu review.

Ousama Game The Animation(Literal Joke) Literal Joke ir īstais nosaukums, vnk autori nolēma pārtaisīt to, lai cilvēki tomēr nolemj paskatīties šo darbu(Don’t search in google, u won’t find it, es izmantoju secret avotus, lai gūtu šo ekskluzīvo informāciju)
88190l
Žanrs- Dementia, Supernatural, School, Horror, Mystery, bet šo visu var saīsināt vienā lielā žandrā ar vārdu COMEDY, jo neko citu tur nevar redzēt. Ieliekot visus šos žanrus autori vēlējās, lai mēs atrodam apslēpto vārdu zem viņiem visiem jeb paņemam no katra burtu vai 2, lai izveidotos vārds Comedy…
Plot- Horror Sherlock Holmes in school, but Sherlock is dumb af and can’t do shit.
My opinion- Šitais būs honest opinion. Reāls musars(mēsls), kas nav vērts ne sekundes jūsu laika, debīli over the top character reactioni, itkā tu skatītos kkādu hentai(cuz they always scream like crazy). Character decisioni- Oh god fuck me 2x and call me daddy, kkād -200IQ domāšanas līmenis. Stulba dramatikas pievienošana šova- vot tas bija peak of comedy evolution, ja es tik varētu paspoilot, bet nedarīšu to(Plz don’t ban me for using “good words”).+ Anime laikā, es domāju, ka no manis muļķi grib pataisīt, don’t know why.

Actual Plot- Klase randomā tiek iejaukta spēlē ar nosaukumu “Karaļa spēle”, kurā visai klasei obligāti jāpiedalās. Karalis sūta jaunus uzdevumus, katras 24h, ja tu nepildi uzdevumus vai atsakies piedalīties spēlē, tu kkādā mistiskā veidā nomirsti(0% kā Kings viņus nogalina, bet that’s anime so that’s ok)

Vērtējums- Have to give it 9/10, cuz es gaidīju horror, mature anime, bet dabūju comedy jeb dēļ autora meliem par žandru es dodu šim anime 9. Bet jā, ja jūs gribat atrast kādu labu comedy, kuru vēl neesat redzējuši, tad šis te gabals ir tieši priekš jums.
It’s 17+ btw, so kids no Ousama Game for u, go play Fortnite or learn Fortnite dances.

Viņš ir tik augsti raitots, ka es labāk paskatīšos , kaut ko no top 1000 :smiley:

1 Like

U can’t appreciate art, filthy normie… :c

Noteikti :baka:

I hope u understood that this is anime I don’t recommend anyone, cuz it’s absolute shit. I gave it 4/10,bet tas tpt ir augsts vērtējums, tādam garbage.

wow
image

1 Like

Oh, tomēr ir kāds, kam ienāca tik pat stulba doma, kā man noskatīties šo masterpiece

Airingā. :D Tagad nekad mūžā nenoskatītos. Pa vienai draņķīgai epizodei reizi nedēļā var paciest. :D

Jap, same, bet es izdarīju vienu lielu kļūdu. Pēdējās 4 episodes, es redzēju viena rāvienā.