Reddit izklaidejas akciju tirgu

Lai tā nauda deg. :money_with_wings: :fire:

vnk paskaties postus ko sis Lietotajs ir darijis

Cik es saprotu, protams, kad šamejais pirka akcijas pa ~20 bakšiem kuras tagad uzšāvušās n tās reizes vairāk - ko viņam sūdzēties, protams viņš var prikola pēc da jebko nopirkt. Kā arī paskaties cik pakāpeniski viņš audzējis.
Viņa YOLO - nezinu gan - neesmu eksperts, bet skatoties, viņa darījumi drīzāk ir apzināti nekā neapzināti. Jo uzmetot vizuāli, peļņa bijusi lielāka nekā zaudējumi. Vismaz balans ir vairāk pozitīvs nekā negatīvs.
Un orientēties uz viena cilvēka darbībām, protams, ja viņš ir super treideris un gribi tāpat, protams ir jāseko ko viņš dara, bet ņemt piemēru prikola pēc - tas nav labākais piemērs. Jaskatās tomēr uz lielāku masu. Pat 300 bakši svētīgajā un sapņainajā Amerikā ir nauda. Kā arī interesanti, cik daudzi jau paspējuši tomēr pārdot.

Tru, tā arī ir. Bik neizteicos pareizi, bet nu, doma saprotama :)

Prikola pēc tak drīgst trīssiemnieku pazaudēt. Tu par daudz te domā.

oK! Esmu laikam vecs un idiots, jo šādus prikolus nesparotu. ^^ Kas liedz paņemt SMS vai citu fiksīša kredītu un ieguldīt? Nekas! Tākā uz priekšu! Attaisnojums - man nav naudas - nestrādās! Ja jau YOLO tad jau kārtīgi!

Kas notiks tālāk ir nākotnes Kadiljaka problēma.

1 Like

Zini, iespējams, būtu gatavs aizdot 300 eiro jebkam man pilnīgi vienalga, ja pēc mēneša man tiks atgriesta tāda paša summa + šokolādes tāfelīte!

Teorētiski kamēr tu nepieprasi dārgu šokolādes tāfelīti no tā var uzvārīties.

Es jau nepieminēju vēl kādu mīļo cilvēk, tā ir atsevišķa tēma un tāfelītes mēdz būt dažādas. Bet es tik pieprasu vienu - parasta piena, ar rozīnēm vai lazdu riektiem! Milka un tās garšas arī der, lai nosegtu savu parādu!

1 Like

es prikola pēc nopirku DogeCoin ;DD
dogecoin huhu

1 Like

Cik viņš tur maksāja centus?

Bet, hei, ja sanāk paķert pa labu cenu var ar uzvārīties XD

Bet labs darījums cik dzirdēju ir pirkt Bitcoin centrāltirgū - krietni lētāk nekā citviet.Jo vairāk jo lētāk! XD
Btw - redzēju ar vinreiz pārdodam, kīpa kā tās šokolādes medaļas, kaut kas tml.

Kaut kādu melno, asins Bitcoin?

Ja var ticet…ufff netiri ujjjj cik netiri…

AHHhhhhhhh jaaa…

P.S. Linus zvans sievai kad nopirka GME