Ready Player One - popkultūras pica

Originally published at: https://d6.lv/t/ready-player-one-popkulturas-pica/887

Ready Player One ir līdz šim 2018. gada neparastākā filma. Tā ir slavas dziesma geek kultūras pazinējiem, lielākā vai mazākā mērā. Taču vienlaicīgi spēj izsist no kājām zemi tiem skatītājiem, kas ne pennija nezina par videospēlēm, anime vai filmām un citām geek kultūras lietām. Dziļi nebraucot sižetā: 2045. gadā visi meklējot patvērumu no drūmās realitātes dodas…

4 Likes

Y pinned oO

Trending topic, I assume. Svaiga filma.

Nu ķipa pinno parast tikai foruma aktualitātes. Ja filma ir trendy, tad topic tāpāt būtu augšā :smiley:

Ko tu vari vienmēr pukstēt, ja kaut kas nepatīk tad pats to sev atspraud nost un dzīvo tālāk!

1 Like

Ne! Es par godīgu sirsniņu konkurenci :D

Piesprausts ir tikai pie Kino kategorijas, nevis globāli. Un to līdz noteiktam laikam. Šovakar tam jāpazūd. Ekspermentējam ar d6 formātiem…

4 Likes

Gribētu šim apskatam vien pievienot nelielu lietu, neskatoties uz to, ka filmai kopumā ir pozitīvas atsauksmes , vismaz IMDB ir 8.0 vidēji, tomēr savās mājās ( ASV ) filmai ir finansiāli zemi rādītāji, vislabāk tai iet ārzemēs un īpaši Ķīnā. Nav zināms pašlaik kāds bija budžets, tomēr pagaidām pateicoties pārējai pasaules daļai, filma domājams spēs sapelnīt savu.

Daži teiks, iespējams, nu un ja nesapelnīs… tieši šādu filmu finansiālais panākums vai izgāšanās nosaka industrijas dažādīgumu un virzienu. Piemēram, Deadpool - R filma kura spēja atpelnīties un parādīt, ka R filmas spēj pelnīt, mums dāvāja Logan, kā arī studijas sāka būt labākās domās par R reitingu. Atcerēsimies Marvel visumu, pirmais Iron Man bija ļoti fin. veiksmīgs, kas arī notteica ka Marvel visumam būt.

Noskatīšos, lai redzētu šo brīdi :smiley:

2 Likes

@Onii_chan Tracer parādās stabili 2 reizes. Man šķiet bija vēl trešā, bet iespējams maldos.

2 Likes

Redzu Tracer (Overwatch), Chun-Li (Street Fighter), Lara Craft (Tomb Raider).

Es zinu, ka Treisere parādās arī vēlvienā vietā, tik nevaru to brīdi googlē atrast, bet vai Treisere parādās arī trešo reizi es gan nezinu

Starp Croft un Tracer Cassie cage no Mortal Kombat, Skeleti no Army of Darkness.

10 min meklēju Tracer, bet neatradu. Acis visu laiku skatās uz Lara Croft :smiley:

Noskatīts. Specefiski, fascinejoši, gīkisski! :3:

All hail OASIS!

hqdefault

Šodien noskatījos. Šī ir tagad viena no manām visu laiku mīļākajām filmām. An ode to the nerd/geek/gamer culture.

Ja godīgi, tagad atdziestot, visu apsverot un apdomājot daudzas pozīcijas nonācu pie netīkama secinājumu - filmai ir ļoti vājš sižets.

Es sāku sevi uzķert uz domas, ka jā - VR pasaules dažādība un atsauces novērsa manu acus skatienu no daudzām problemātiskām lietām, piemēram, es vispār nebiju pārdzīvojis par varoņiem. Man bija pēc idejas vienalga vai viņi izdzīvo…
-Skat!! Mehagodzila cīnās ar Iron gigant! ammm … Ko lūdzu teici?
-Nopietni! Filmas pasaule, lai arī nosacīti attaisno dažus momentus, taču vienalga - varoņu maģiskā izglābšanās ir tāds JACKPOTS, kas nespīdētu pat Harijam Poteram, Da ko tur daudz - pat Gendalfam tāda loze nekristu! Pa savam sižeta pusē pret filmu samērā daudz jautājumu sāk rasties…

P.S. Filmā esot pašlaik saskaitīts ap 300 atsaucēm - a es pieminēju nožēlojamas 30…

Man arī nerūpēja personāži. Bet es ne jau personāžu dēļ skatījos. Es skatījos šo filmu tādēļ, ka tā svin geek,nerd,gamer kultūru. Un plus tas moments, kad tas korporātists saņēma pa riekstiņiem es iedomājos EA (Electronic Arts) viņa vietā. Tas bija tik patīkami. The celebration of the Nerd/geek/gamer/fan culture is what this movie was about to me.

Pēc visa tā ko līdz šim esmu redzējis un lasījis, man tomēr vēl projām rodas priekšstats, ka filma ir neskatāma. (neesmu redzējis filmu)

2 Likes