Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

ffs, tur nekā tāda nav… Ja man būtu 7gadīgs brālis ar vājiem nerviem, es pat viņam to varētu ieteikt noskatīties. :confused:

Well then, good job at killing your younger brother or made him mentally unstable :'D
All depends on the person psyhi. you can’t judge for someone whos mentally weaker then you :'D
But ok as ya say, as ya say : ) sweet dreams and kisses, I’m out : )

Komēdija nevienu normālu cilvēku vēl nav nogalinājusi, bet nu… :smiley:

Mani vairaak atbaida taa vinja nemitiigaa chiiksteeshana. No saakuma tik sakariigs chalis shkita, ja vien nedaudz kretiins, bet pa vidu palika par nekam nederiigu dauni, kas tikai chiikst. Nezinaatu labaak, teiktu, ka sarakstiijis tas pats chalis, kas Shitgeki no Crapjin. Kam probleemas ar galvu, kad chaljus taisa bezjeedziigus un vecenes ir supervaronji…

1 Like

lmao. :lol:

Nezinu gan…ja cilvēks pieredz tik daudz reižu savu nāvi un mokas…tikai normāli, ka jūtas bezpēcīgs pie tam ja viņam nav nekādu spēju.

Priekš pierastas animes tā čīkstēšana varbūt ir pa daudz, bet man patīk…nedaudz reālistiski.

2 Likes

Galvenais iemesls kaapeec skatos animi - lai izbeegtu no “reaalistiski”.

Nu jā tas ir hit or miss variants. Saprotu.

Nee, kopumaa man patiik anime, bet te kaarteejo reizi paraadaas cik ljoti labam staastam var buut drankiigs MC. Tas pats bija ar Code Geass un Sora no Otoshimono.

I hope not. Not yet! At least if there can be some good plot twists.

6 Likes

But the show itself is good, vismaz kkas pavisam jauns :‘D tik pat neparedzams kā Akame ga kill : )
Ir tik viena daļa kur es skipoju… es un skipoju xD kad sākās viņa stresa čīkstēšana :’/

Atkal viss ies gludi līdz nākošai epizodei, tad Subaru gaida mokoša nāve. :smile:
Es pat uzdrošināšos teikt, ka pēdējā epizodē viss norit pārak labi.

2 Likes

Tas gan, bet tomēr kaut kāds iemesls ir, kādēļ arhibīskapa pieveikšanai tika izvēlēts garus pārvaldošs bruņinieks.

Jā pilnīgi negaidīti viss pa smuko notikās. Pilnīgi nedaudz vilšanās ka kaut kas neaizgāja greizi :smiley:

Gandriiz vai gatavs dereet, ka tas arii ir tas, kas aizgaaja greizi. :D

Visdrīzāk viņš kaut kādā veidā var ietekmēt iemiesošanās procesu. Ja nē, nākošā epizode beigsies tieši tā pat kā pagājušā. :smiley:

Es saku, ka beigās būs vai nu uzspiesta drāma, cliffhanger vai pats trakākais variants - viss beigsies labi. :smiley:

1 Like

Nē, tikai ne labi! Šis seriāls nedrīgst tā beigties.

Savā ziņā man patiktu. Es visu šo seriālu saskatu kā lielu parodiju. Tagad visi gaidīs beigās baigo drāmu un viņi uzmetīs labu plot twist. :smiley: Nu tik būtu prikols. :smiley: