Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

apģērba dēļ, es bērnībā Sailor Moon skatījos - man nešķiet, ka tas būtu, kas jauns. un jau iepriekš ir izsmelta tēma, ka Madokai ir visneglītākā kleita, kas ir redzēta anime, man šķiet :?

:scream:

Neko nejēdzu no kleitām… bet varētu būt. Par laimi Madoka lielāko daļu ekrāna laika pavadīja ne kleitā.

2 Likes

Gaumes atšķiras, un es nepiekrītu :grin:. Varbūt visi tie kruzuļi ir mazliet over the top, bet kopumā ļoti piemīlīgs tērps, kas ataino viņas magical girl spējas un bērnišķīgumu.
Bet par tiešām visneglītāko kleitu grūti teikt… Vien varu pieminēt savu mīļoto Jojo, kur bieži varoņi apģērbušies kā modes katastrofas :joy:

2 Likes

Pirmo reizi es sastapos ar trapu, kad skatījos Re:Zero Tas mani sagrāva

Kādā veidā sagrāva? Nebiji pārliecināts par savu seksualitāti?:joy: (sorry, vienkārši nāk prātā tas, ko @anon81076694 teica :sweat_smile:)
Nu labi, es ar neesmu lielākā fane, bet plānoju taisīt savu yaoi VN un trenējos zīmēt kaut ko gay enough :grin:

1 Like

Man likās, ka tā ir cute meitene, līdz pateica, ka tas ir čalis :D

Es ar tā domāju, tas gan nemainīja manu izskatu, ka viņš ir labākais love interest priekš Subaru :sweat_smile:

Ne ne ne ne ne, Subaru un Emīlija ir labākais pāris un savādāk nevar būt

Rem ir labāka :sweat_smile:. Bet Subaru nav viņu pelnījis, so yeh, sure.
Kāpēc zīmējumu stūris tagad ir re:zero ships stūris? :sweat_smile:

Nop, Emilia ir daudz labāka :smiley:

Jo tā ir svarīga diskusija, kas tiek plaši apspriesta pasaulē :D

Izskatās varētu būt interesanta.

Starpcitu, viņai vēl būs OVA, kura ir prequel.

tikai tagad pamanu, ka brālītis ir Emilia boy fuj, rem for life :you_die:

both are bad. ;D

2 Likes

Nē, lol, mēs visi labi zinām, ka Emīlija vienmēr bija labāka. Nesasniedzamā tālā zvaigzne, kas ir itkā tur pat blakus, bet tajā pašā brīdī cerību uz viņu nav.

I will find u and I will hit u.
But ja būt nopietnam, abas divas ir meh, bet Rem vnk became ultimate waifu just cuz one scene, I hope everyone know which one. + Rem vairāk uzmanības pievērsts bija. Emilia visu šovu prosta meh main character.
ELSA BEST GIRL I HATE THAT SHE HAD NO SCREEN TIME.

Emīlija jau no paša sākuma bija so amazing :o Neskatoties uz to, ka viņai tika pievērsts maz uzmanības, mani viņa piesaistīja ar to cik gan viņa stāb augstu virs Subaru un kā viņš cīnās par Emīliju. Piesaistīja uzmanību tas, ka viņš līdz galam devās pēc Emīlijas nevis pēc Remas, kura vienkārši pielīda pie viņa. Emīlija ir tā, kuras dēļ viss notika

I gonna PUKE. I told u that I don’t care about both of them, they both where shit :D Nepropogandē savu Emīlijas reliģiju man.
For me ELSA IS BEST GIRL IN RE:ZERO and that’s it :smiley:

2 Likes

Just paskaties, tik pareiza !! Viss baltā :o

Mods te bloķēt cilvēkus var? I think I might need it pretty soon :smiley:

Ughh Ugly

2 Likes

Tu nekā nesaproti :D Kā gan var patikt kkāda … ELSA?