Rakudai Kishi no Cavalry - apskats

Rakudai Kishi no Cavalry

Nosaukums angliski: Chivalry of a Failed Knight
Sinonīms: A Chivalry of the Failed Knight, Rakudai Kishi no Eiyuutan, A Tale of Worst One
Žanrs: Action, Ecchi, Fantasy, Romance, School
Epizodes: 12
Izlaišanas datums: Oct 3, 2015 to Dec 19, 2015

OP:

Apraksts:

Animes tematiku var nosaukt ar trim vārdiem - skola, zobeni, romantika(?). Ikki Kurogane ir mūsu galvenais varonis, kurš mācās Maģijas Bruņinieku akadēmija. Viņš ir sliktākais maģijas lietotājs ar piešķirto ranku F. Vienu dienu viņam nākas dualēties ar princesi Stellu. Kurai ir ranks A.

Mans subjektīvais vērtējums:

Sižets: 7/10

Jā tiešām es skatījos ecchi (Ralfs vainīgs!) un par pārsteigumu tik traki nebija. Ir savas naughty vietas, bet šoreiz tas kaut kā iekļaujas visā romantikā(?). Varonis ir totāls lūzeris, bet upsā, tomēr, nav! Un ar 90s gadu cienīgu ķīniesu filmu beigām parāda cik kruti var arī būt lūzeri.

Grafika: 7/10

Zīmējumu kvalitātes ziņā, viss standartos, toties fight animācija bija labāka nekā gaidīju (jā man ir ļoti zemi uzskati pa šādām animēm). OP animācija ir pietiekami interesanta un vērts noskatīties to pašu vienu reizi…

Skaņa: 6/10

Kā Slakteris teiktu: “Nasing spešal”

Tēli: 5/10

Galvenais varonis tīrākais “The White Knight”, kas drausmīgi tracināja. Tādu cilvēku nepastāv! Viņa mīļotā…well she was naughty…I’m simple man, so i liked her. ;D Saprotams dabūjam ar citas pielūdzējas kā,piemēram, viņa māsu (yesss japanese bullshit is high with this one).

Gala rezultāts: 7/10

Teorētiski anime ir ļoti avarage un vienīgais kādēļ tai nelieku 4 vai 5 ir dēļ fight animācijas un uz parasti animēm neierasto skatu par attiecībām. Tieši tā! Šī nebija anime, kur puisis cenšas 12 vai 24 (facepalm) epu garumā noskūpstīt meiteni, bet jau to izdara krietni ātrāk un no turienes būvējās viss tālāk.

1 Like

Nevaino mani, ka tā bija viena no retajiem skatāmajiem gabaliem rudenī. :smiley:

Noskatījos, bet nu reāli patiešām nasing spešal. Tikai pēdējās divas ep bija interesantas.

Visiem patika. Man ar. :smiley: vismaz daži side-varoņi bija interesanti

@Especti Tu mani parāvi par to precēšanos un stuff…domāju būs, kas nopietnāks :smiley: Vnk vīlos. Humors arī nepavilka daudās vietās.

@Rain Kuri side tēli bija interesanti?

Nemuldi! :smiley: Viņš taču viņu bildināja beigās, ne? :smiley:

Man Alice patika. :smiley: klišejiski, bet bija jauks piedūriens. Un tā meitene ar lietussargu. Gribējās uzzināt, kādas viņai spējas

Jā un tas bija kaut cik redeemig quality, bet tad atkal…kā kādā pasakā…uzvar ļauno un dabū princesi :smiley: Un camon kurš čalis atteiktos no meitenes piedāvājuma pārgulēt, kad viņi ir kalnu namiņā. Viņa iemesls bija tik debīls. Ar tādu plotu ir labākas drama/romance animes.

Tāpat labāks, ka jebkurš cits romance/ school no pēdējā laika. :smiley: Visi pārējie ir tipiskie haremi. :smiley:

Noskaties White Album 2 tur ir ļoti labas beigas. (mangā aiziet stuff really dramatic)
Shigatsu wa Kimi no Uso var uzkatīt par tāda tipu…tikai 14 gadīgie…argh.
Ao Haru Ride bija vairāk uz tīņiem.
Tad vēl vairāk uz cuty pusi Amagami SS. Nav harēms katrai meitenei pa 2 epizodēm ja nemaldos.

Ir vēl citas, bet jā tādu nopietno nav daudz. Jālasa daudz mangu i guess.

Man nevajag dramatic. :smiley: Man vairāk interesē tādas, kur apgāž haremu stereotipus. Rakudai Kishi ir labs piemērs, Zero no Tsukaima ir izcils piemērs un vēl ir Ichigo 100%, bet tas tāds pa nopietno un lēnāks. :slight_smile:

Oh tādu gan ir daudz. Harēms parasti aiziet tām animēm, kur vēl ecchi pielipināts klāt.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun ir tāda tipa, bet tur nekur pāris netiek un parodija par shounen animēm (romancēm un harēmiem)

Eureka Seven bija nice luv stori

Rakudai Kishi no Cavalry, Gakusen Toshi Asterisk, Seirei Tsukai no Blade Dance, Seiken Tsukai no World Break. Atrodi atšķirību

1 Like

Rakudai kishi no cavalry nav normals harem visi parejie principa vienadi

2 Likes

Paldies DarKray par atbildi :slight_smile:

nu es tachu pareizi pateicu :smiley:

Neesmu eksperts harēmos, uzticos tev senpai :smiley: Tpc jau saku paldies :wink:

nu okay :slight_smile: ludzu :slight_smile: kouhai