Qualidea Code

#Qualidea Code

Nosaukums angliski: Qualidea Code
Sinonīms: -----
Žanrs: Action, Magic, Supernatural
Epizodes: 12
Izlaišanas datums: Jul 10, 2016 to Sep 25, 2016

OP:


(ir vairāki)

ED:


(ir vairāki)

Apraksts:

Tokijā iebrūk radījumi (Unknown) no citas dimensijas un sāk savu iznīcības gājienu un vienīgi, kas to spēj apturēt ir Cryo miegā atstātie bērni, kuriem, pēc pamošanās, ir piešķirtas spējas (World), kas darbojas uz katra individuālās iztēles par savu sapņu pasauli. Bet viss nav tik vienkārši kā tas izskatās.

Sižets: 6/10

Jāatzīst, ka sižets ir diezgan caurmains un no sākuma šķiet, ka būs parastais tīņi, kas glābj pasauli no iznīcības. Lai gan tā arī reāli, tomēr ne viss ir kā izskatās. Katrā ziņā, sēriju otrajās pusē stāsts pavēršas uz citu pusi un kļūst nedaudz interesantāks, bet pamata ideja daudz nemainās.

Animācija: 7/10

Animācija ir kā amerikāņu kalniņi. Te laba, te šaušalīga. Kur notiek ātrāka darbība, tur animācija šķiet labāka nekā dialogu gabalos.
Kas lika ielikt ‘7’ animācijai ir particle effects, kas brīžiem spēja sasniegt diezgan augstu līmeni (līdz Ufotable gan tur ko augt un augt).

Skaņa: 9/10

Mūzika ir viens no labākajiem aspektiem šajās sērijās. Jāsaka, ka tas arī bija pats galvenais kādēļ spēju noskatīties sērijas līdz galam. Nesen tika izlaists arī pilns OST, kas ir pieejams šeit.

Tēli: 5/10

Tēli ir diezgan viduvēji un savā starpā ar neko daudz neatšķiras. Ir hiperaktīvās loli, slinkie OP tēli un pašpārliecinātie, pašpasludinātie pasaules glābēji, kam visas pasaules apgriežas kājām gaisā pēc viena notikuma. Protams, ir arī siscon (yay/ nay?).

Gala rezultāts: 7/10

Kā jau minēju, pats OST bija galvenais iemesls, kādēļ noskatījos līdz galam visas sērijas. Iespējams, viens no labāk sastādītajiem kādu esmu dzirdējis pēdējā laikā. No sākuma pašu animi vairāk izmantoju fona troksnim, bet pēc stāsta pavērsiena, kas gan bija samērā paredzams, jau pievērsos kā pie pilnvērtīgām sērijām. Katrā ziņā, ja sagaidat labu stāstu ar interesantiem tēliem un labu sižetu, tad ejiet vien tālāk. Bet, ja interesē mūzika un ir lieks laiks, ko veltīt, tad noteikti iesaku paskatīt. Bet negarantēju, kas izbaudīsiet.


Viena no manām iecienītākajām OST:

3 Likes

Esi drošs, ka tas nav ecchi? No malas seriāla izskats rada aizdomas.

nop ecchi vinjs diemzel nav vari nesatraukties

1 Like

Izskats var buut maldinosh. ^^

Lielākoties nepievērsu uzmanību. aktīvi sekoju tikai pēc lielā stāsta pavērsiena.