Porter Robinson & Madeon - Shelter (Official Video)

Pamanīju, ka forumā šis video nekur neparādās.

Tā nu nav kārtība!

Šis anime mūzikas video (anime music video) tapis pateicoties sadarbībai starp tiešsaistes video straumēšanas servisu Crunchyroll, Porteru Robinsonu un studiju A-1 Pictures.

“Slēptuves” (Shelter) stāsts vēsta par 17 gadus vecas meitenes, Rin pilnīgas vientulības dzīves stāstu simulētā pasaulē. Rin pavada savu ikdienu mainot savu virtuālo pasaule, padarot to savādāku un skaistāku. Līdz dienai kad viņa atklāj patieso iemeslu savai dzīvei virtuālajā realitātē.

3 Likes

Šis video bija likts forumā :D

2 Likes

Visdrīzāk, tikai tas to nepadara uzmeklējamu. Es to neatradu izmantojot meklētāju. Ieraksti dodas mirt uz spama lentām. :smiley: Toties tēma ar labiem atslēgas vārdiem dod ierakstam mūžigu dzīvi.

Nja šis man patika. Klasesbiedrene ieteica. Diezgan drūms iespaids bet nepavisam nebija slikti :wink:

1 Like

lielā video lente būtu par maz.
also. versiju ar subiem neesmu manijis. :wink:

Es ar subiem arī liku XD

Nu re vajag likt ar subiem nevis ar “suviem” :wink:

Tīri labs shortijs, Vajag tādus vairāk atrast un likt atsevišķās tēmās. ^^

1 Like

Dievinu :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Man ļoti patika visuals un patika arī dziesma, lai gan tāds stils nav mans favorite. Skatos kko šādu labāk kā jebkuru jaunu dance music video, bet tas ir arī viss.

Jo…

Es neuzskatu, ka baigi vajadzētu celt gaismā, cik labu “stāstu” var ielikt 6 minūšu mūzikas video, ko esmu dzirdējis no cilvēkiem un lasījis internetā. Es neredzu to labo stāstu. Viss, ko es redzu, ir spiešana uz cilvēka jūtām ar video, kurš cilvēkos izraisa skumjas līdzjūtības emocijas. Paņem cute little girl un iemet viņu melanholiskā vidē, kas liek mums padomāt: “Poor, little girl… I feel so bad about her”. Man pašam arī patika video, bet nu ir jāpaskatās arī no loģiskās puses.

Es zinu, ka tas ir skarbs skats uz šo video, bet nu tā ir patiesība. Padomājiet paši ^^

1 Like