Pokemon / Yu-Gi-Oh / MTG spēlētāji

Amazon! Es jau nāku!!

Kādā ziņā dārgas? Ja domā Starter Deck/Structure Deck tad tie parasti maksā ap 10Eiro, bet ja domā tādu deku, kas ir derīgs competitive spēlēm tad tur būs nedaudz vairāk jāpiemaksā. Atkarībā no tā kādas kārtis.

Pārāk daudz par tām kārtīm nezinu, bet cik redzēju uniconos, tad tās paciņas maksā pārāk dārgi

Inzo visu vajadzīgo var nopirkt un pasūtīt.

1 Like

Ja domā būsterus tad jā. No 3,50 līdz par 4,50 Eiro tās varmaksāt. Un atkārībā, kurš izlaidums kāršu daudzums var variēties no 5 līdz pat 10. Atkarībā kāds komplekts. Yu-Gi-Oh! standarta būsteros, parasti, ir 9 kārtis. Ja atmiņa neviļ.

Domā, ka lielās kavas ir lētākas? :thinking:

Starter deki, jā. Konami (runājot par Yu-Gi-Oh!) pelnās tieši ar būsteriem. Uzskati to ka spēlēt TCG ir kā spēlēt freemium mobile game. You get the game cheaply but if you wanna progress buy in-game currency by paying real money. XDDD

Hmm, nu tad padomāšu par lielās kāršu kavas pirkšanu :thinking:

Es savulaik dariju tā. Virtuāli sastādiju sev vēlamo deku, pasutiju internetaa starter deku tuvāko tam ko man vajag, un pasutiju dažas individuālas kārtis, kuras man dekam bija absoluti nepieciešamas. Pārējās es mainījos ar draugiem līdz plus mīnus bija deks kāds mani apmierina.

Esmu spēlējis Yu-Gi-Oh un Magic The Gathering, pat kārtis gan jau atrastos, taču no tā konkurēt spējīga kava nesanāks.

MTG karsu nav bet ir spelets onlina…
ar yu gi oh viss ir slikti 50% no manam kartim ir nobanotas…jo ta ir 1 vai 2 paaudze…

Tik patiesi. Principā jaunākās kārtis visādā veidā abuse pirmās sezonas kārtis kā “Alkatības podiņš” vai “Briesmoni atdzimsti!”. Bet ar tām bija visjautrāk spēlēt. Tāds parasts “Dark hole” iegrieza smagāk kā 10000 sinhronu monstri.

Esmu typical yugioh spēlētājs. :(

Sveiki!

Vai vari pastastit kas ir Inzo? Griby nopirkt Six samurai starter deck, bet pagaidam Latvijas veikalos nekur nevaru atrast :(

Inzo ir vieta, kur reizi nedēļa vai biežāk spēlēju Yugioh. Bieži tomēr Yugioh kārtis nākās pasūtīt. Six samurai starter decks… hmmm, neatceros vai ir, jo tas ir pavecs archetype un jauno supportu es arī neatceros.

Paldies par informaciju.
Varbūt vari dot padomu kur var lēti iegadāties Yugioh kartis? Six samurai tiešam ir vecs archetype, bet es domāju ka varbūt konami vel piedava arī vecos deckus, bet supports viņiem gan nesen iznāca un pat ļoti solīds.

Pokemonu kāršu turnīri varētu notikt tikai tad ja brain games pārdotu pokemonu theme decks un vairak ka 10 pakas mēnesī jo esot cilvēks kas atnāk un visu izpērk ja brain games pasūtītu vairāk viņas vai nu atkal izpirktu vai paliktu pakas citiem cilvēkiem kas nenāk katru dienu meklēt pokemonu kārtis latvijā
Un ja tu esi pokemonu kāršu un tīri pokemonu fans tad tu vari pieteikties būt "pokemonu profesors " cilvēks kas var organizēt oficiālus turnīrus un pa5r brīvu iegūst balvas uzvarētājiem

Var amazona nopirkt un nav tik dārgi

Sveiki.manā gādībā ir nonakusas 20 parastas un 22 kartinas ar 1edition no yugioo.veletos uzinat kartinu vertību.kartinas ir izglaptas no bēniņu tirisanas.un dedzinasanas

Sveiks… veletos uzinas savu kartiņu vertibu.nezini kur to varetu izdarit