Pokémon GO

2 Likes

2 Likes

2 Likes

Hey, man vienīgajai neiet vēl at vien Pokemon Go??? Vai tam varētu but saistība at to, ka telefonam ir android 4.4.4.?


Update

  • Telefonā atjaunoja rūpnieciskos uzstādījumus,
  • vareja lejupielādēt Ingress
  • nevarēja Pokemon Go
    ~ liek lejuplādēt k.kādus Google update, lai lautu spelet Ingress
  • ljauj lejupieladet pekshnji Pokemon Go
  • vel ar vien nevar ielogoties profilos.
    ~ zanmon uztaisa sev jaunu pokemonu treneru profile
  • tiek spēlē!!!
  • ieprieksheeji Google profili peekshnji tgd arii var, beidzot, ielogoties spēlē!
    = iespējams pie vainas varēja but tresho partiju app, ko biju uzinstalējusi telefonā? :smiley:

Visi sūdzas, ka viņiem ik pa laikam neiet, bet man gan visu laiku iet :smiley:

Droš serveri vainīgi tā tas parasti ir. PGO ir paredzēts Androindiem 4-6 versijām tākā tur noteikti nebūs problēma.

1 Like

141 pokemons dabuts tuvojos beigam hehe

3 Likes


7 Likes

Hopsā visi cheateri tiek ķerti ciet un banoti.

2 Likes

Forsi! Lai gan maz ticams :smiley:
Ja tu mitinies pilseta, kas ir noseta ar pokestopiem un neskaitamas stundas pavadi zem lure, kapec ne? Ir vasaras brivlaiks un siciem nav ko darit… Teoretiski ja tas ir iespejams ar lokacijas fake, tad ari realitate, ne? Tad sada opcija butu negodiga pret fanatiem, kas tiesam stundam ir savu acc kacajusi… :confused:

3 Likes

Tur iet runa par leveļiem ko tiešām fiziski nav iespējams dabūt spēlējot 24/7/365. Nez tad jau redzēs kā būs.

34? Man isti neliekas ka to ir nereali sasniegt bez cheat… Varbut kludos… Gan jau ka kludos :smiley:

LOL es nesen 33 uzsitu :smiley: vso laikam jabeidz drotot to mani ari par chiteri notures un izbanos + apnik 1 mil exp lai tiktu 34 da nu ne paldie s:D

1 Like

Nu tu zadrots :smiley: Cik tad dienā vispār noej? Un saķer? :smiley:

doma es skaitu :smiley: bet nu ap 40 km diena sanak kad speleju pa nopietno

Brah 40km :smiley: Abnormāli vienkārši :smiley:

bet tas jau nav katru dienu :smiley: ta videji ap 10-20 km diena nostaigaju :smiley:

Meeeh… pāris dienas paspēlēju un tad apnika… sen jau atinstalēts… dīvaina spēle.

1 Like

Nu ko 125 nokerts :D man ari tuvojas finish:D

3 Likes

Trakie cilvēki…vajag pa mierīgo…ar chillu :smiley:

1 Like