Pokémon GO

Un reku pieradijums ka esmu nolifers ta ka nevajag

4 Likes

Man kajas jutas biskit ir ka ir

Es čista domāju, ka tu cheato, bet jā pamatīgs nolife :smiley: man tikai 53km un ar to pašu jūtos lepns…ar taviem 400 ārprāc :smiley:

1 Like

:smiley: :smiley: nja

Paradi savus retakos pokemonus, un kuri ir no olām.

Cheatojot ari skaita km :smiley:

1 Like

Mazulīši, bet vismaz jauns manā kolekcijā! :joy:

3 Likes

400km vēl ticams skatilsi ņemot vērā, ka spēlēt var jau vairāk kā mēnesi :smiley:

1 Like

Man sakuma datums ir 7julijs ta ari sanak ka vairak ka menesis jau ir

Es neteicu, ka neticu :smiley: es teicu, ka cheatojot km ari skaitas :smiley:

1 Like

,+ es pielauzu Jodu spēlēt Pokemon Go
,- viņš lika man atteikties no mana zilās komandas varoņa, kas sasniedza 10 lvl
,+ viņš izveidoja savu varoni pirms 3 dienām un jau ir 14 lvl un ir sarkanajā komandā
, - viņš liek man taisīt jaunu varoni, lai es arī būtu sarkanajā komandā
,+ pārāk aizgrābts ar sava varoņa kačāšanu, lai man borētu taisīt jaunu varoni
, - - - - - - kopš vakardienas nevaram ielagoties Pokemon Go X_X

P.S. mēs uz viena telefona spēlējam Pokemon Go, jo mans nejaudā un tas nozīmē, ka es pati pie Pokemoniem toreiz tiku tikai vakaros :smiley:

2 Likes
9 Likes

Yeah…es vakar savu meiteni pielauzu iziet ārā uzspēlēt. Uztrenējām viņai 5lvl un piespiedu nākt manā komandā :smiley: :smiley:

Kā var paspēlēt uz viena mobīlā? Tik dīvaini :smiley:

Viens spēlē pokemonus uz sava telefona, otrs spēlē ko citu uz sava? :D Tā man sanāca, kad sastādīju brālim kompāniju, kad viņš gāja pokemonu pastaigās - es spēlēju Slitherlink un ik pa brīdim iemet aci viņa telefonā :D
Tgd, kad ir viens telefons uz abiem, es spēlēju arī Ingress - izlūdzos telefonu, lai ieietu Ingress ikreizi, kad Pokestop ir iečekots :D tas vispār ir diezgan jautri, priekš manis - kamēr eju misiju Ingresā, ik pa laikam uzspiežu uz Pokestop :D
Sākumā tik tiešām telefons bija tik manās rokās, jo Jodu pat neinteresēja noķert pokemonus, tgd gan man mazāk ļauj izmantot telefonu, jo, lūk, es eju par lēnu priekš viņa, jo īpaši, kad spēlēju abas spēles :(

Uz viena telefona, basic spēlējam vienu tēlu, jo man kaut kā, nav tik svarīgi vēl ar vien, lai man būtu profils ar super uzkačātiem pokemoniem; galvenais, ka ir kāds ar ko kopā varu iet un jūsmot par katru izperēto Ratata :D :D

Tirans :smiley:

Man liekas divaini, ka komandai ir tik liela nozime, bet nepadodies! Paliec musu puse, pie zilajiem! :smile:

1 Like

Ah es domāju, jūs visu laiku swithcojat acc :smiley: Uz vienu acc tad jau meh :smiley:

@Nirutu Dzeltenie the best :rage:

1 Like

nop Team mystic the best :smiley:

2 Likes

No i am the best! :smiley:

2 Likes

Pfffff… narcistiskais auns :smiley:

2 Likes

Tu nemaz nerunā, esmu vispār pārsteigts, ka neviens tevi par pokemonu nav uzstvēris un metis ar telefonu, ķerot tevi :smiley:

3 Likes