Pirms 10 gadiem anime bija labāka

Tu arii saac paarveersties.

Ko? :salt:

Tā izskatās :smiley: Abi no viena zara :smiley:

Nav gan. Dazhaadi koki. Kaa Zetsuen no Tempest.

Bet vienas šķirnes?

Shaubos. Pasugas varbuut.

nevaru nepiekrist , tā tik škiet ka mūsdienu anime nav tik laba , kā anime pirms 10 gadiem.

1 Like

Man ir ļoti grūti spriest vai pirms 10 gadiem anime bija labāka…

Manuprāt, stāsti bija daudz spilgtāki un daudzveidīgāki pēc žanriem…
Mūsidenās ir ļoti daudz slice of life anime, kas nav slikti, taču dažreiz tie stāsti ir ar ļoti līdzīgām iezīmēm. Nezinu kā citiem, bet pēc to noskatīšanās man ir trīs dienu hype un pēc nedēļas esmu jau aizmirsusi, kas notika tajā stāstā + man jaucas tas stāsts ar citām tā stila animēm…

Man liekas, ka man nav neviena tāda super-mīļākā anime no mūsidenām… ir tādas kuras man patīk… piem, Death Parade, Zankyou no terror… taču nav nevienā tik ļoti spilgta atmiņā kā Toradora ; Code Geass u.c

Nedaudz ārpus tēmas, bet esmu ievērojusi, ka tagad daudzi (ne visi) anime tēli tiek zīmēti… mīksti, trausli un pūkaini (burtiski) ~* Es ļoti ceru, ka jūs saprotiet par ko es domāju :smile:

Nekas pa desmit gadiem nav mainiijies. Tikai pats stils. Citaadaak viss ir tieshi taapat. Katru sezonu ir miskastee metamie shovi un ir tie, kas izceljaas uz paareejo fona. Pa lielam peec desmit, divdesmit gadiem arii par peedeejo piecu gadu animi runaas kaa par zelta laikmetu. Tas ir nebeidzams cikls. Taa vienmeer ir bijis un buus.

Kuras no mūsdienu anime tavuprāt pēc 10 gadiem būs spilgtas?

Gruuti teikt. To arii redzees peec desmit gadiem.

Tas pats meesls Shitgeki no Crapjin. Lai vai cik man nepatiktu, paliks atiminjaa daudziem un jaunie njems kaa piemeeru.

Var vēl spriest - vai pirms desmit gadiem (2006 gadā) cilvēki uzskatīja, ka anime pirms 10 gadiem (1996) bija labāka?
Jo tādā ziņā nav pārliecinoši vai tiešām tas ir cikls? :'D

Kaut kad tad arii saaku skatiities (2006) un jau tad chiiksteeja, ka tad tas un tas bija labaaks. Tad gan vairaak to tikai pa ausu galam dzirdeeju.

Kmon, tu varēji nosaukt SAO. :D Šie seriāli ir līdzīgi tādā ziņā, ka abi ir gan heitoti, gan slavēti.

1 Like

Tieshi deelj taa vinjus arii atcereesies peec desmit gadiem. No shoviem, kas bija pirms desmit, divdesmit, pat triisdesmit gadiem, arii atceras tikai spilgtaakos, nevis visu, kas iznaacis.