Pētījums - “Studio Ghibli” animācijas filmu tēlu sistēmas dinamika

Sveiki! :sparkles:

Studiju ietvaros veicu pētījumu par Jāpānas animācijas filmu studijas “Studio Ghibli” galveno tēlu dinamiku un attieksmi pret sociālajām problēmām. ( Iegūtie dati ir anonīmi. Tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.)

Ļoti novērtēšu jūsu atsaucību, jo esmu diezgan lielā izmisumā. Kā tipisks students daru visu pēdējā brīdī.
Par atlīdzību, ja būs interese, pēc darba pabeigšanas varu izveidot topicu ar saviem rezultātiem un vispār savu darba detaļām.

P.S gribēju fragmentus smuki ievietot anketā, bet youtube uzķēra par autortiesībām… hehe.

Ja ir jautājumi par darbu, fragmentiem vai pašu anketu, par kaut kādām nesaprašanām, vai uzlabojumiem - variet tos teikt.

Image result for studio ghibli studying gif

Kā programmētajs, apgalvoju, šī aptauja diskriminē 17 gadīgos. :smiley:

kāpēc? :smile:

mazāks par 17 neiekļauj sevī pašu 17, bet 18-27 skaits sākas ar 18, tādējadi šajā aptaujā tiek ignorēts 17. No datora viedokļa vienīgais pareizais variants būtu - “<=17”, ja vēlies nedeskriminēt 17 gadīgus programmētajus. :smiley: Šīs tiek arī izmantots matematikā.

Vairāk ar loģiskiem operatoriem vari iepazīties šeit https://www.tutorialspoint.com/computer_programming/computer_programming_operators.htm

1 Like

a… es zināju, bet vienīgais iemesls kāpēc es neliku tādā veidā, jo tas vizuāli izskatās nedaudz jocīgi xD + es pamanīju, ka kursa biedri arī liek vienkārši <
:thumbsup: :sweat_smile:

Pff, humanitāri :smiley:

2 Likes

Aptauju es šodien nedaudz vēlāk izpildīšu, bet varu teikt vienu - par aptaujām man ir mācīts, kā tās pareizi sastādīts un principā ir nekorekti jautājumi vai tieši otrādāk ne tajā vietā.

Nekad nesāc aptaujas ar vecumu un dzimumu, liec beigās, tā tu dabūsi 100% atbildi. Jo tie ir personīgi jautājumi, kurus cilvēks citam svešam cilvēkam nelabprāt atklāj līdz ar to var samelot vai vismaz nepildīt aptauju, bet kad viņi ir izdzīti cau pāris jautājumiem viņi nedaudz ir “pieraduši”, noguruši nomocīti un viņi būs gatavi uz beigām atbildēt uz jebko, lai tikai liktu viņus mierā.

Tas tā - veselīga kritika uz priekšdienām.

hm… interesanti.
Man tieši mācīja otrādi par to dzimumu un vecumu, bet tavs pamatojums liekas diezgan loģisks.
Paldies :slight_smile:

Paldies visiem kuri piedalījās! :sparkles:
Šodien noprezentēju. Nezinu vēl vērtējumu, bet komisijai patika (izņemot tēmas nosaukumu. Man to vajadzēja nomainīt, jo tas bija nedaudz neprecīzs).