Pats jaunākais no jauniņajiem

Pirmķaŗt sveiciens! Otrkārt - pastāsti par šo tuvāk!! Ko tieši daries?

Nekas pārāk nopietns. Filmās mēģinu lielāku interesi pievērst tieši tehniskajai pusei - kā tas izskatās aiz kameras no režisora skata punkta. Pašam ir bijusi ļoti minimāla pieredze filmu veidošanā, neskaitot dažus nejaušus video klipus.
Fotogrāfēšana nāk kā blakusprodukts šim visam, jo ļoti cenšos iedziļināties filmu un arī anime kinematogrāfijā (cinematography). Tākā filmu veidošana ir dārgs process, izdomāju pievērsties fotogrāfēšanai, jo ideja pārsvarā tāda pati.

1 Like

daudzi ir sākuši ar pāris simts dollāriem un tad gājuši jau augstāk… a, ka pa videoklipiem, ir iespējams tavus darbus, kur apraudzīt… ja nevēlies publiski dalīties, tad PM

1 Like

Esi sveicināts šajā interneta nostūrī!

Es esmu pārliecināta, ka tu drīz vien pats noskaidrosi, ka šajā forumā cilvēku intereses sniedzas daudz tālāk par anime vien. Tādēļ droši veido jaunas tēmas, runā par sev interesantām lietām! Veiksmīgu palikšanu!

1 Like

Labprāt padalītos, bet lielākā daļa ir nozudusi kādā beznosaukuma mapītē vai arī izdzēsta.
Ja uziešu virsū kaut kam, kas varētu ieinteresēt, visticamāk augšuplādēšu visiem redzamā vietā! :)

2 Likes

Turies bro , prieks ,ka esi ar mums :raised_hand:t4:

1 Like

Sveicu tevi labo kungs šajā komūnā, kur menestrelu dziesmas nekad nebeidz skanēt un tavā kausā nekad nebeidzas medalus!

Ko spēlē?

Par to te arī vari doši izpausties. Pie mums pat eksistē arī blogs d6.lv , kurā, ja vēlies, vari iegūt iespēju rakstīt.

Cerēšu uz to labāko!

2 Likes

Paldies visiem par dāsnajiem sveicieniem!

Visu no retro datorspēļu ēras līdz mūsdienīgajiem gabaliem, protams, ja datora parametri to atļauj.
Retos gadījumos esmu sastopams Team Fotress 2 un Overwatch, jo pagaidām ieturu 2 mēnešu pauzi, līdz ko būšu pieradis pie jaunajiem ziemas apstākļiem.

Tu spēlē OW?? Yay, vēlviens cilvēks piebierdrosies mūsu OW pulciņam :D

Visu spēļu spēle. Neesmu bijis tajā gadiem…

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.