Pastaiga “Nakts parkā” 12.08

Helloo, piedāvāju kopīgi pastaigāties pa Arkādijas parku naktī - creepy and fun, huhu! ;D

Multimediāla pastaiga “Nakts parkā” būs interaktīva skaņas un gaismas pieredze Arkādija parkā, kas atklāj Rīgas parku nakts dzīves dažādību. Pastaiga apmeklētājiem būs pieejama vakara krēslas un nakts tumšajās stundās no plkst. 20.00 līdz plkst. 3.00 rītā.

Kad? 12 augustā
Cikos? 22:00
Kur? Arkādijas parks

Vairāk par pasākumu:

  • Būšu
  • Varbūt būšu
  • Nebūšu, man bail :D
  • Nebūšu, netieku
0 voters
1 Like

Tehniski starp kartējo lauka praksi un brīvprātīgo darbu mieturaļģu konferencē iespiest varētu.

Derētu savu grafiku Augustam uzzināt

Brīvprātīgais darbs tā ir tēma. Vai mieturaļģu konferences darbā ir kādi bonusi? :D

1 Like

Nezinu no kurienes te metalurģija parādījās, bet būs iespēja dabas muzeja darbinieku ekskursijā piedalīties vai kkas tamlīdzīgs.

Mans prāts izvēlējās filtrēt vārdu “mieturaļģes”. xD

1 Like

Understandable, have a nice day xd

es tik domāju vai pēc pastaigas mēs kaut ko vēl domājam darīt?

atgādinu par šo :D

Tā diena jau rīt!

Šoreiz tomēr nebūšu @haachikooo. Esmu iekavejusi daudz ko kostīmiem prieks Unicona. Tapec šoreiz izlaidisi un cauri nakti strādāšu pie viniem :D

Man ar diemžēl nesanāks. Piektdien kā reiz būs šīs vasaras zvaigžņu lietus kulminācija un sola skaidras debesis. Šaubos vai Rīgā kaut ko no tā redzēs

Būšu tur ar +1 bet hz vai iesim tik divatā vai pievienosimies jums

Nāc tak bariņā, būt trešajam ritenim ir mana specialitāte. :stuck_out_tongue:

Mān ar nesanāks, bij sulīgs divdiennieks, tgd gribu tikai gultiņu :joy::sweat_smile:

Atripinājos līdz parkam. @haachikooo @Kristianux

oi, es ar nebūšu - man saasinājušās veselības problēmas tā ka nevaru no gultas piecelties ;_;

Tā galīgi vairs nav kārtība, ka pat orgs neatnāk. :D

1 Like

man jau 4 nedēļas dakteri nezina kas kaiš - liek uz visādām zālēm, bet nekas nepalīdz, citas dienas ir labāk, citas sliktāk. nesmuki piečakarēt, bet ja no gultas nevar piecelties, tad neko darīt

Negribu jus kārdināt or anything, bet jau 4 krītošās zvaigznes piefiksēju, viena bij ritīgi smuk, ar zaļganu asti