Pasēdēšana Metsepolē 28/29 maijs 🌲

Man situācija daudz neatšķirsies no @McMegg, tādēļ jau arī nosvēros par labu velosipēdam.

Well netīšam atrados tur kur tiek viss izplanot un galvenais ir gaļa(sašļiki, saldējums, dzēramais utt.) No sakuma gribeja prasīt 5 euro. Bet mūsu matemātikas ģēnīji teica ka nepietiks, es nestrīdējos, jo man tur vispār nevajadzēja atrasties :D Un galveno kārt es piekrītu .

tas ir no kurienes tu taisies mīties?

Man vēl līdz Rīgai ir jātiek no Kolkas :smiley:

Nu karoč nākamnedēļ neēdu pusdienas, again :smiley:

Līdz Duntei vēl man kāds dvacārs ir.

pff kas tur 1h mīniens :smiley:

Ar picu būs interesanti:yum:

GOOD job…Gatavojies pludmales sezonai :smiley:

braukt?

ar neešanu? :smiley: :smiley: redzēsim kā tas strādās :smiley:

Nu picas somā neviens neved. Tur vēl kaut kas būs “jāizštuko” but trust me, I’m engneer. :yum:

1 Like

saubos ka vina neeedis :smiley:
precizak vina skolas bufeta needis kur ir visaadi naski un to jau sauc pa dieta :wink: un plus sports :smiley:

Tas jau tika izdarits @McMegg jus dosiet naudu un organizatori visu saperk un nogada uz vietas. Jums tikai pasiem jaierodas ar savam mantam…

Praktiskais latvietis.
ar skochu pie muguras un viss :smiley: :smiley:

“sports” :smiley: well @McMegg tu draudzējies ar sportu? :smiley: :smiley:

Leņkis draugs, pie muguras pietinot beigās sanāks tādas nelaimes čupiņas. Gatavojot pici zinu, ka izskats ir trešdaļa snieguma.

:smiley: :smiley: pieliec pie riteņa bagažnieku un tur uzliec picu.

Iespējams. Bet diemžēl pārvietojos ar full suspension velosipēdu, līdz ar to rāmja aizmugure nav fiksēta, tādēļ drošvien būs jāliek kas līdzīgs rāmja pagarinājumam priekšgalā.

Dārgie viesi un interesenti - kokteiļu jaucēji!

Lūgums iesūtīt man privāti Savu kokteiļu receptes (Nu vienkārši sastāvdaļas), lai var sastādīt sarakstu gan kokteiļiem gan tad, ja nepieciešama kāda īpašāka sastāvdaļa (Piemēram dažādi kokteiļu sīrupi)

Jāsāk plānot iepirkumu saraksts, un arī kokteiļiem nepieciešamie produkti. :wink: :blush:

1 Like

99% vodka 1%kola. ? :smiley: derēs? :smiley: :smiley: