d6.lv | Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | Ziedojumi

Pašbildīšu striķis

(Georgijs) #4699

Wait… vaitad pašbildes varēja forumā likt? Spriežot pēc viena topika, kas tika slēgts man likās tas ir aizliegts… Explain…

(Lauris) #4700

Tas bija kā konkurs un tāds laikam nav atļauts, tāpēc laikam aizslēdza. Bet šai ilgi ejošajā tēmā vari vienkārši ielikt kādu savu selfiju, just for fun ;d

(Princess Nikita) #4701

Šīs topics te ir tik ilgi, cik es sevi atceros (ilgāk par 2k16.g javāri).

(Mārtiņš) #4702

Jap, šis topiks pastāv visu manu foruma mūžu xD

(Georgijs) #4703

Alrighty then… Here would be my ugly mug then. Bilde uztaisīta šodien tākā es ļoti reti kad bildējos.

Varēja, bet nedrīkst taisīt konkursu par to kurš ir smukāks :smiley:

(Mārtiņš) #4705

Šis ir animeforums, nevis parasts forums. Te ir vairāk geek intereses un lietas. Mums jau ir savi tumsas puses stūrīši, kas īsti pat neatbilst forumam :smiley: Tāpec… Varbūt izveidot konkursu par skaistākajiem anime varoņiem? :smiley:

(Mārtiņš) #4706

Droši.

(Jēkabs) #4707

Kaut kad no vasaras. Nedaudz uzsita Tokyo ghoul, bet nu pamatā briesmīga bilde. Izspūris un netīrs pēc vairākām darba stundām

(The Akward) #4708

Domāju ka šis te piederās, lai cilvēki neaizmirst kas es par zvēru.

(Mārtiņš) #4709

Šī bilde šodien ar @nyanmarou ir nedaudz izplūdusi, bet domāju ka viņas kosplejs ir pārāk labs lao te neoeliktu

Un reku bilde ar trako freehugeru :smiley: tagad jūs zināt kā es izskstos xD

(Mārtiņš) #4710

dzēsts

(Mārtiņš) #4711

Kurš esi tu?

(Mārtiņš) #4712

Pa kreisi, protams. Bilde no koncerta - neiederos pie mūziķiem, kuriem ir K3F maikas. :<

Tas neglītākais :smiley:

(Mārtiņš) #4714

tumblr_nuldo7BNyW1uf8ameo1_500

(Toms) #4715

Tas moments, kad @Jua uzbrauciens @DiviViens ir vairāk like nekā pašam pašītim :smiley:

(Mārtiņš) #4716

Jo patiesāks nekā mana bilde. :grin:

(Princess Nikita) #4717

@Menestrels

Mirāžai nepatīk kad atnāk cits programmētajs un nozog viņa klosteri, pļavas un uzvaru.

(Mārtiņš) #4718

Tas ir no šodienas? Vai jums tur ir afterparty? :smiley: