Owarimonogatari jau oktobrī!

http://www.theotakutimes.com/wp-content/uploads/2015/07/owarimonogatari-visuel.jpg
Mēs esam saņēmuši oficiālu paziņojumu par “monogatari” sērijas turpinājumu šajā rudens sezonā. Ekranizāciju saņems Owarimonogatari, jeb beigu-stāsts, kurš sastāv no 3 novelēm un 7 stāstiem. Pagaidām seriāla garums nav zināms.

Par Owarimonogatari novelēm:

Spriežot pēc stāsta apraksta seriāla sākumā mūs sagaida vecais labais “flash back”.

Paldies @LOKOS par šo jaunumu.

1 Like

Es vēl nevaru saņemties sākt skatīties Monogatari Series: Second Season… Priekš manis grūti ar tik daudz “dīvaini” tikt galā uzreiz.

Man vēl jāpabeidz Monogatari Secon Season un Tsukimonogatari, abos divos esmu pusceļā, lai varētu ķerties klāt jaunajam seriālam. Sērija ir gan riktīgi jocīga, gan grūti lasāma, gan sižetiski samudžināta.

Lūdzu, atgādiniet man kādā secībā vispār sākt skatīties. :smiley:

Bakemonogatari pirmais, tālāk neatceros

  1. Bakemonogatari (2009–2010)
  2. Nisemonogatari (2012)
  3. Nekomonogatari (2012)
  4. Monogatari Series Second Season (2013)
  5. Hanamonogatari (2014)
  6. Tsukimonogatari (2014)
  7. Owarimonogatari (2015)
1 Like

Tagad tikai jāgaida kad beidzot uztaisīs kizumonogatari e.e

Ugu, gaidīsim 2016. 30. februāri… :sob:

Es tagad domāju sākt skatīties vai nē, kopā tik daudz sezonu.:thinking:

Vismaz iepazīties ir vērts, jo šī ir visai liela sērija ar specifisku stilu. Ja vēlies tīro pieredzi, jāsāk ar Bakemonogatari. Ja vēlies veltīt pēc iespējas mazāku laiku priekš iepazīšanās, var arī mēģināt sākt ar Kizumonogatari filmām. Šīs filmas ir iznākušas nesenāk, taču apskata notikumus vēl pirms paša Bakemonogatari. Teorētiski noskatoties tās, tu nesabojāsi pārējo pieredzi, lai gan es pilnībā neatceros, kas tajās tika attēlots.

Nu jā, te secība ar visām sezonām.

Monogatari Series: First Season (2009–2012)
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari (Black)

Monogatari Series: Second Season (2013–2014)
Nekomonogatari (White)
Kabukimonogatari
Otorimonogatari
Onimonogatari
Koimonogatari
Hanamonogatari

Monogatari Series: Final Season (2014–2018)
Tsukimonogatari
Owarimonogatari I
Koyomimonogatari
Owarimonogatari II
Zokuowarimonogatari

Kizumonogatari trilogy (2016–2017)