Ow Herrrou!

Paldies :slightly_smiling:

Greetings my dark side master :bow:
Oh man… I was joining only because i thought i’ll get some free cookies… :pensive:
Oh well, i guess i’ll have to earn my own :cookie: .

2 Likes
2 Likes

Sveika.

Es varu savu pēdējā laika top 5 nosaukt, bet vispārīgu topu nē, nevaru. Bet kaut kādas listes nosaukšana dod priekšstatu par cilvēka preferencēm, kas dod dzirksteli turpmākai sarunai.

Esi sveicināta forumā~!

Es esmu Daskijs, prieks iepazīties. :slightly_smiling: Man ar no šitiem šmurgulēniem bij bail sākumā, bet nav nemaz tik slikti, kad iepazīsti. :grin: Interesants bars ar cilvēkiem.
Ceru, ka piebiedrosies baram ^~^

1 Like

Ierunaajaas… :D

Gan jau, ka pievienošos, kad būšu vismaz kādu daļu satikusi dzīvē :smile_cat:

2 Likes

tas butu grūti, jo daudzi nedzīvo rīgā un ir tik dažreiz tur, vienīgais kā kvantumu cilvēku no šī foruma satikt ir aiziet uz meet up. :slightly_smiling:

1 Like

Jā, to es saprotu, bet uz šo meet up es netieku. :expressionless:

ohh, žēl gan.

Kādus piecus gabalus var satikt, pasakot forumā vienkāršo frāzi: Kāds šodien uz UniCon Cafe ies? . :smiley:

4 Likes

vai ne es to pasu iedomājos kad ieraudzīju sakuma Kuroshitsuji…
@Egiite jautajums tev…kurs ir tas milakais tels no Kuroshitsuji ??? :smiley_cat:

1 Like

Hmm… Mīļākais tēls :confused: … Takana, May-Rin, Undertaker un visi pārējie, tas ir neiespējami izvēlēties, I love all of 'em :heart_eyes:

1 Like

yey i see there Undertaker :heart_eyes: and yeah they all are awesome ;3

2 Likes

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.