Overwatch - klačas

Sounds like me alright :smiley:

1 Like

Best D.va cosplay ever
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/165/066/b71.png

4 Likes

Welp, overwatch man vairs galīgi neinteresē, un tagad es meklēju kādu, kurš vēlas nopirkt manu account ;D

Haha! :smiley: Welp, es pagaidaamu wowu kapaaju, taapeec neesmu speeleejis labu laiku.

sadderinos oh well

Nedaudz RIP šī tēma, bet Sombra ir tik cute.



2 Likes

Ms. Chubby Cheeks.

Nez, shad tad, bet ljoti reti, veel uzkapaaju. :slight_smile:

2 Likes

Kāds modemam sakars ar vifiju?xD

Redz, ka ir :smiley:

Tad kad tev ir pieejams tikai draņķīgs DSL internets un WiFi tētis atrod modemu mammu, tavās mājās dzimst jauns WiFi modēms.

Ļoti efektīvs varonis, bet šobrīd nevēlams iekš competitive, visas spēles tiek padirstas dēļ Sombra nūbiem :smiley:
Ko sakiet par jauno “Arcade mode”? Personīgi vienīgais kas man šķiet interesants ir 3v3 arēna un varbūt 6v6 Random heroes.

Neesmu veel speeleejis jauno patchu. Vispirms dabuushu Oni Genji skin no HotS. :smiley:

Es arī mēģinu dabūt to skinu, varbūt varam kopā saspēlēt. Lai arī cik ļoti man neinteresē “Hots” tomēr gribās dabūt patiesu “Pro Gengu” kostīmu.

ā starpcitu…
Visiem kam ir gribējies uzspēlēt overwatch, bet žēl bij naudas, rītdien ir iespēja uzspēlēt par brīvu

Viss weekends ir par briivu.

Kaut ko varam izdomaat. Tur var pat pret AI speeleet, lai dabuutu. :D

Arcade mode 3v3 mani nedaudz tilto jo tu vienmēr redzēsi roadhog, jo viņš ir reāli stiprs tur.

Ni hao!

jāiemācās beitot viņa āķus tad nav tik traki, es pats bieži izvēlos Mei, xie xie :smiley:

Tagad man tikai vajag gaming datoru. :D