Overwatch - klačas

Taa ir probleema ikvienaa liidziigaa speelee.

Bet tu nekad nebuus pret pilnu staku. Varbuut ljoti, ljoti retos gadiijumos tikai. Bet, ja tevi iemet premade, tad parasti tas ir pret trim vai chetriem max.
Tam ir risinaajums, naac speeleet ar mums. Gan jau piektdien rukaasim.

Taapeec, ka vinjiem svariigaaks ir savs e-peen.

Izalsot to visu, saprotu, ka competitive mode neko daudz neatshkiras no regular. :D

Atšķiras ar to, ka ir sīkie kas raksta “omg report my team” ;D

Lohiem neko nepadariis. :smiley:

Awwwwww!

2 Likes

3 placement matchus izspeeleeju. 2/3 vineeju. Pagaidaam vairaak negribu viens speeleet. :smiley:

es ar izmēģinu vienu spēli un visus raundus pa tīro uzvarējām, trāpījās lieliska komanda, spēlēju Reinhard jo neviens neņēma tanku, vispār spēlēt nemāku ar viņu, bet kaut kas sanāca :smiley:

jāsaka ka competitive jūtamī asākas izjūtas rodas, samērā sasprings un interesants mač izvērtās

Yep. Bet citaadaak neko daudz neatshkiras no regular play.

Vieniigi kameer tos 10 placement izspeelee… :smiley:

To 10 placement laikā ir velme tikai kādas 5 reizes nedaudz paraudāt.

Es tikai 3 esmu izspeeleejis. :smiley:

Un cik reizes jau paraudāji?

Pirmajaa machaa gribeejaas. Paareejos divos labas komandas patraapiijaas.

interesantas epizodes

1 Like

Vai Overwatch serveri mirst?

Mani visu laiku met ārā no mačiem, mapes izskatās fucked up, un neviens nekustās.

Bugi, lagi. Nezinu. Neesmu ar neko taadu sastapies. Ir pa reizei kaads DC, bet tas arii viss.

2 Likes

Kas - Overwatch 4. sesija!
Kad - trešdien, 06.07, 22:00
Kur - TS3, bring cookies.
Kāpēc - because we fucking can!

Viss kam jābūt līdzi - battletag. Un, protams, cepumiem.

Emphase#2574

Papildus info: Laiks šāds, jo @Archy apmācības līdz 21:00. Maz ticams, ka mēģināsim competitive, bet redzēs kā mums ies ar komunikāciju un saspēli. @EdmTro, zinu, ka tev nav mikrafons, bet būtu vēlams, ja ar laiku spētu atrast kādu. Ļoti noderētu. Tas arī viss, gaidīšu jūs trešdienas vakarā!

Be there or be square

Aw, paldies ka padomāji par mani : D

Sesija atcelta, jo neviens nejeedz laiciigi ierasties.

lol sry, es mājās tik ~10 min atpakaļ ierados.