Overwatch - klačas

Overwatch community tiešam cenšas atrast shipus.

3 Likes

3 Likes
4 Likes
1 Like
4 Likes

No they did not!

Visas taas bildes un nevienaa nav ne Mei, ne Zarya. -.-

2 Likes

Tā ka es esmu un būšu kādu laiciņu broke. Man nesanāks šo spēli paspēlēt, jo nebūs pat crackotas versijas. Jo pret goddamn botiem pat vajag internetu. :smiley:

Nu, online speele. Ko tu tur gribi uzcrackot? It iipashi ar lobbijiem, nevis dedicated servers.

Domāju ucrackot tā, lai vismaz pret AI var spēlēt

AI ir drausmiigs. :smiley: Peec tutorial bija viens matchs, tik anormaali garlaiciigi. Peec kaada laika pameeginaaju veelreiz, jo pirmo reizi betaa speeleeju. Nope, sajutos kaa shautu zivis mucaa. Noleavoju peec 2min. :smiley:

Bet gribās pamēģināt uzspēlēt ;(
Kādreiz fanoju par TF2, sooo ļoti gribās uzspēlēt

Nu, no AI tu baudu neguusi. To uzreiz varu pateikt. Labaak iekraaj 40€ un nopeerc.

Im broken…

So am I. Which is why I found a job. :stuck_out_tongue:
Atrodi kaut kaadu haltuuru un miers.

To es arī cenšos panākt, bet ir nepieciešams laiks. Nafigam haltūru, ja var darīt ko lielāku? :stuck_out_tongue:

Haltuura paliidzees aatraak tikt pie nepiecieshamajiem liidzekljiem. :stuck_out_tongue:

Soo, šodien iznāca Competitive mode, un es varu pateikt to, ka šis mode ir drausmīgs dažu iemeslu dēļ:

  1. Komandas biedri vēl aizvien ķer kills un ignorē objectives.
  2. Matchmaking is crap, viņi bieži saliek solo kopā ar/pret premades.
  3. Neviens nesaprot ka šajā mode objectives ir galvenā lieta.

Yeah, es esmu biš tilted pēc pēdējā mača, kur es skrēju uz objective kā reinhardts, un man skrēja pakaļ ~3 enemy heroes, kamēr mans teams slēpjas aiz sienas un baidās no Mei.
Also esmu uz 1W/3L :^)…