Overwatch - klačas

Spēlējot OW esmu pamanījis, ka nav tādas spēles, kur nebūtu Hanzo… Man viņš sāk riebties :expressionless:

Quick play tas ir pretty normāli.
Es pats lielākoties spēlēju characters, kurus ir grūti spēlēt (Piem. Hanzo, Widowmaker un Sombra), jo es cenšos viņus iemācīties, jo patiesībā, pareizajās rokās viņi ir super bīstami.

So basically cilvēki viņus spēlē lai iemācītos, un viņi ir pretty fun.

Pastasti man lūdzu kas tur grūts ar Hanzo? Jo cik es zinu ka spelet Hanzo un tas strada, spamo vienkarsi savus Arrowus. Un ja kads ir parak tuvu SCATTER wola how to play Hanzo.

Gruuti speeleet ar Hanzo, ja tu maaki speeleet vispaar. Ja esi noobs, tad vareesi arii ar Hanzo speeleet. Taads riktiigs noobu chars.

1 Like

Es ceru, ka tanks! Es ceru, ka tanks! Es ceru, ka tanks!

EDIT: Fucking offensive… -.-

Biju dzirdeejis par vinju… NEVAJAG JAUNU VARONI!!! Overwatchaa jau taa viss ir forshi un viss ir sabalanseets! Labaak lai izveido jaunu gamemode kas dereetu arii prieksh competitive

Vajag jaunos varonjus. To sauc par mainiigu metu. Co-op eventi naaks ar laiku.

bet tad sanāks tā, ka nebūs 6 offense 6 defense 6 tank un 6 support poersonaazi bet radiisies taads kaa disbalanss ://

Seshi support nevienaa briidii nav bijushi. Un tur vienmeer ir bijis nevienaads skaits.

Ak, jā… Nepamanīju :sweat_smile:

Es nedomāju ka viņš būs tanks.
Ir iznākuši jauni heroes katrā no roles.
Offense, Tank, Support. Mums nav Defense hero, tādēļ domāju ka Doomfist būs Defense tipa varonis.

Man nepatika viņa intro video… Viņš nosita Traceri :sob:

Offense. Kaplans jau apstiprinaaja.

Emmm… Kādi ir jūsu OW niki? Varētu arī saspēlēties kādreiz kopā :smiley:

Dafuq?

Well okay, guess reddit teorijas ir nepatiesas. :smiley:

@Onii_chan - Anarchy#22595 ir mans niks.

Kopaa ar origins animaaciju izlaida arii update video, kur Kaplans tieshi runaa par Doomfist.
@Onii_chan Izlaidiishu taadu iespeeju shobriid.

Kadiljaks, principā var mani niķert mazāk vai vairāk katru dienu…

Pašā pirmajā postā biju iesācis likt spēlētāju battle tagus no šī foruma, es vienīgi nezinu kā var editot, varbūt kāds kurš prot apieties ar foruma štellēm varētu papildināt sarakstu. Jeb ir kāds sakarīgāks risinājums?

Editot var taapat kaa jebkuru ierakstu.

Courtesy of @dafqamidoinhr

1 Like