Overwatch - klačas

aizlido uz taipeju un pasedi tur internet cafe xD

Izklausās pēc plāna.

Izklausās pēc laba plāna xD

Viņa āķi pagaidām ir fucked up.
Range lielāks nekā intended, un bieži vien tie āķi teleportējas uz mērķa vai arī trāpa pat tad, kad tu esi aiz sienas.

2 Likes

pēdējie divi haha

1 Like

Uzliku ar čomu uzspēlēt, vizuāli jau odziņa, bet pats process tāds sekls. Cik saprotu, tad tikai 3 abilities uz tēlu? Un nekādas item shop alternatīvas arī nav, bet tā vietā var mainīt varoņus.

Tādā ziņā Paladins šķiet saistošāks - ir veikals un vairāk abilities (lai gan daļai varoņu tāds viduvējs ability dizains).

Vizuālajā pusē un karšu dizainā pārāks Overwatch, kamēr pats spēles process saistošāks ir Paladins. Secinājums tāds, ka spēlei ir savs šarms (it īpaši vizuāli), bet 35 eiro par Overwatch maksāt nevēlos.

Paladins baigi labs esot? Neesmu spēlējis.
Par maz skilu? Hmm, man taisni patīk ka vadība ir ērta, nav vajadzības pēc daudz skiliem tik fast-paced spēlei. Turklāt katrs varonis vadības ziņā šķiet unikāls, kas padara cīņas tīri interesantas un dažreiz neparedzamas jeb smieklīgas.
Itemu pirkšana spēles laikā ir tas kas man nepatika Reague of Regends un pārējās “mobās”, laika izniekošana fermojot mobus. Ilgu laiku nespēlējot ir atkal jālasa visu itemu apraksti un bonusi kas mainījušies patchos, kaitinoši manuprāt.
Vienīgā lieta kas man ļoti nepatīk Overwatch ir tas ka tā ir 100% komandas spēle, viens spēlētājs nevar būt “team carry”, pat ja tu esi rank1 savage asasins, tik un tā tu zaudēsi spēles ja tavi komandas biedri ir dārzeņi :smiley:

2 Likes

Paladins ir ok, kā Steam’ā kāds rakstīja - “Poor man’s Overwatch.”

Mobi par laimi nav jāfermo, tā vietā naudu dod par killiem un, iespējams, arī par objective pildīšanu. Tālāk naudu izmanto defense, attack, health regen/life steal un cita veida utility boostošanai atkarībā no tavas un pretinieku komandas, jo mainīt varoni spēles gaitā nevar, tāpēc ir šops, kas ļauj pielāgoties. Bet Paladins ir diezgan neglīta spēle, hitboxi ir nežēlīgi lieli un dažu varoņu dizains nav labs. Daudzie skilli dod dziļumu, bet arī sarežģī dizainu un balansu.

Uzspēlēju Overwatch šovakar vēl, jāteic, ka abilities un shop trūkumu lielā mērā kompensē varoņu daudzums/dažādība, iespēja tos mainīt on the fly un map design. Kartes ir lieliskas. Kaut kad vēlāk droši vien būs jānopērk. Pagaidām gan man topā vēl ir BF1 un Paladins for co-op with friends.

Man ļoti patīk Sombra, bet viņa ir drausmīga šajā meta.

2 Likes

Es pat nesaprotu kādēļ šī ir patiesība.

1 Like

Kurš zin kas slēpjas aiz tās maskas patiesībā. :smiley:
Lai gan man liekas Blizzard artā viņš kaut kur bija redzams bez maskas pirms Overwatch likvidēšanas.

3 Likes

Yay!

Nice!
Tik žēl ka es Zenyatta vispār nespēlēju :^(